کد خبر: 8593
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
اعلام برگزیدگان علمی و هنری اولین کنفرانس تنوع زیستی فارس

برگزیدگان علمی اولین کنفرانس ملی تنوع زیستی استان فارس در مراسم اختتامیه این کنفرانس اعلام شدند.

به گزارش پیام خبر، اولین کنفرانس ملی تنوع زیستی در استان فارس به همراه اهدای جایزه دکتر ولوی طی روزهای 12 و 13 اسفند ماه برگزار شد. 
در این کنفرانس علمی، هنری و کاربردی تعداد حدود 160 مقاله از اساتید و دانشجویان ارائه شده بود. که بخشی از مقالات به صورت آنلاین و بخشی نیز به صورت سخنرانی آفلاین ارائه و تعدادی نیز به صورت پوستر نمایش داده شد.
محسن کیانی و نادری برگزیدگان سخنرانی و پوستری ارائه شده توسط مریم سیاوش پور،  خلیل طبری و هاشم آرام برگزیده شد. 
 که نقاشی برتر با موضوع تنوع زیستی اثر آرزو منصوری کیا به دلیل ارتباط مفهوم اثر با موضوع کنفرانس ایده ترکیب بندی استفاده از سایه و روشن و کامل بودن اثر به عنوان نقاشی برگزیده انتخاب شد. و در نقاشی رده سنی کودکان نیز نقاشی مهشید قاسمی برگزیده شد. همچنین عکس مفهومی ازعلی غلامحسینی به عنوان برترین عکس در این کنفرانس انتخاب شد. و در بخش فیلم نیز مستندی از امیر فرح نسب برگزیده  شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.