نشست خبری عنایت الله رحیمی، استاندار فارس

استاندار فارس با تاکید بر اینکه در ایام نوروز و اردیبهشت ماه رعایت این پروتکل ها باید شدیدتر و با دقت بیشتری انجام شود ، عنوان کرد: هر گونه فعالیتی که در رعایت این دستورالعمل ها کوتاهی کنند پلمپ خواهند شد.

به گزارش پیام خبر، عنایت الله رحیمی با اشاره به شرایط شیوع بیماری کرونا به ویژه ابتلا هموطنان در بعضی استان ها به ویروس جهش یافته از همه شهروندان خواست پروتکل های بهداشتی را بیش از پیش رعایت کنند.
استاندار فارس با تاکید بر اینکه در ایام نوروز و اردیبهشت ماه رعایت این پروتکل ها باید شدیدتر و با دقت بیشتری انجام  شود ، عنوان کرد: هر گونه فعالیتی که در رعایت این دستورالعمل ها کوتاهی کنند پلمپ خواهند شد.
وی بیان کرد: منع رفت و آمد خودروها از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد در همه مراکز شهرستان ها برقرار است و عدم رعایت آن منجر به جریمه می شود.
استاندار فارس همچنین بر ممنوعیت ورود و خروج از شهرهای قرمز و نارنجی تاکید  کرد.
دکتر رحیمی با اشاره به اینکه اکیپ های نظارت و بازرسی مکلف به گشت زنی و بررسی شبانه روزی هستند  اظهار کرد: این اکیپ ها در صورت مشاهده موارد عدم رعایت هر یک از پروتکل ها و دستور العمل های مصوب ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با متخلفین برخورد قانونی می کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.