کد خبر: 8600
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۸
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
سیروس پاک فطرت رئیس هیئت ورزش همگانی فارس

لیگ تندرستی طرح ملی فدراسیون ورزش های همگانی از ۴ بهمن ماه آغاز شد و در ۱۵ اسفند ماه سال جاری به پایان رسید.

به گزارش پیام خبر، لیگ تندرستی طرح ملی فدراسیون ورزش های همگانی از ۴  بهمن ماه آغاز شد و در ۱۵ اسفند ماه سال جاری به پایان رسید.

«سیروس پاک فطرت» در این باره گفت: باعث افتخار است که ۳ شهر از استان فارس در بین ۲۵ شهر فعال و برتر کشور قرار گرفتند که به همین منظور مقرر شد  از روسای هیئت ورزش‌های همگانی شهرهای شیراز، جهرم و زرقان  که بیشترین مشارکت  را در لیگ داشته اند در ۲۴ اسفندماه جاری در تهران تقدیر شود
 رئیس هیئت ورزش های همگانی فارس افزود: لیگ تندرستی برای اولین بار در کشور بین ۳۱ استان برگزار گردید که استان فارس به تناسب جمعیت ، رتبه ۱۲ قرار را گرفت که در بین استان هایی با جمعیت ۴  میلیون به بالا رتبه اول کشور را به خود اختصاص داد.
وی اضافه کرد: لیگ تندرستی ایران با هدف جلوگیری از کم تحرکی و انجام ورزش در خانه همه روزه در سایت اختصاصی لیگ تندرستی شامل ۴ حرکت و ایستگاه ورزشی معرفی می گردید و علاقه مندان بعد از  ثبت نام در سایت  و انجام ۲۰ دقیقه ورزش  و اعلام کد مخصوص همان روز به مدت ۴۰ ثانیه از  خود فیلم گرفته و در سایت بارگذاری می نمودند.

 پاک فطرت بیان کرد: در مجموع با مشارکت علاقه‌مندان و برنامه ریزی مدیران ورزش و جوانان ، روسای هیات های ورزشی، مربیان و باشگاه داران باعث ایجاد نشاط و شادابی و گریز از کم تحرکی در شرایط بحران کرونا شدند .
رئیس  هیئت ورزش‌های همگانی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی مدیر کل محترم ورزش و جوانان  استان و معاونین  ایشان ، روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها،  روسای هیئت‌ همگانی ، مسئولین کمیته های  متناظر استانی و شهرستانی دبیر و نایب رئیس هیات  همگانی  استان و اعضای هیئت رئیسه ،اظهار امیدواری کرد که  این اقدام باعث پیشگیری از کم تحرکی در بین آحاد جامعه شده باشد .

وی  درخواست کرد مردم و همشهریان گرامی ورزش در خانه را جدی گرفته و همچنان امر مهم ورزش در خانه را در دستور کار داشته باشند
پاک فطرت ضمن تشکر ویژه از روسای هیئت ورزش های همگانی و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های  سه شهر فعال از بین ۵۰۰ شهر کشور شهرهای شیراز ، جهرم ، زرقان از مدیران و روسای ادارات کهحضور فعالی  نداشتند گلایه کرد و اعلام کرد: لیست این شهرستان‌ها به مدیرکل محترم ورزش و جوانان  استان ارسال خواهد شد.

 پاک فطرت عنوان کرد: طی روز های آتی رتبه بندی ۳۶ شهرستان استان فارس اعلام خواهد شد و از شهرستانهای فعال و کمیته‌های فعال تقدیر خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.