کد خبر: 8612
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۴
جوایز برندگان همراه اول در مخابرات منطقه فارس اهدا شد

جوایز برندگان طرح همراه اول با عنوان «برای جایزه راه بسته است» در مخابرات منطقه فارس به برندگان اهدا شد.

به گزارش پیام خبر، مراسم اهداء جوایز ۵۰۰ میلیون ریالی برندگان خوش شانس طرح بزرگ همراه اول با عنوان «برای جایزه راه بسته است» به برندگان این طرح هاجر محمدی و سمیرا صیادی با حضور مهندس ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس، مهندس هخامنشی، معاون تجاری، سید حمید حسینی، رئیس اداره روابط عمومی و غلامحسین عابدینی، رئیس  اداره امور مشترکین تلفن همراه با رعایت شیوه نامه های وزارت بهداشت و رعایت فاصله فیزیکی در ساختمان مرکزی منطقه فارس برگزار شد.

مدیر مخابرات منطقه فارس ضمن تبریک به برندگان این طرح اظهار داشت: این طرح از تاریخ ۹۹/۰۵/۰۱ تا پایان ۹۹/۱۰/۳۰  از میان افرادی که بسته های اینترنت همراه اول را خریداری کرده بودند برگزار و در هر ماه به قید قرعه به ۲۰ نفر هر یک مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال جایزه تعلق گرفت که برندگان استان فارس مربوط به مهر، آبان و آذرماه هستند.

در پایان مدیر مخابرات منطقه فارس اظهار داشت: مشترکین محترم همراه اول می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قرعه کشی ها، اهدا جوایز، شرکت در آن و اسامی نفرات برنده  به سایت همراه اول به آدرس MCI.IR مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.