درختکاری مخابرات فارس

در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی مراسم کاشت نهال یادبود پرستار مدافع سلامت شهیده مریم رحیمی در مخابرات منطقه فارس برگزار شد.

به گزارش پیام خبر، مراسم کاشت نهال یادبود و مراسم بزرگداشت پرستار مدافع سلامت شهیده مریم رحیمی با حضور مهندس ایزدی، مدیر منطقه، خانواده معزز شهیده مریم رحیمی، معاونین و مدیران با رعایت شیوه نامه های وزارت بهداشت و فاصله اجتماعی در محوطه ساختمان مرکزی مخابرات برگزار شد.

در این مراسم مدیر مخابرات منطقه فارس ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که می فرمایند: «امروز مردم مؤثرترین و مهم‌ترین نقش را در احیای فضای سبز کشور بر عهده‌دارند و باید در عین توجه به ایجاد فضای سبز جدید، مراقب جنگل‌ها، باغات، مراتع و زمین‌های حاصلخیز موجود هم باشند»، اظهار داشت: حفاظت از محیط زیست و درختکاری وظیفه ای همگانی است و مخابرات منطقه فارس نیز با عزم جدی درهمه ساختمان های خود به این مهم اهمیت داده و همه جا درخت کاشته است.

مهندس ایزدی در خصوص اهمیت موضوع حفظ محیط زیست و  درخت کاری  در مخابرات منطقه فارس افزود: در سال ۱۳۹۶ همزمان با هفته درخت کاری و در راستای مسئولیت های اجتماعی مخابرات منطقه فارس از اولین مناطق مخابراتی بود که اقدام به حذف قبض کاغذی و جایگزین کردن سامانه های رایگان برای پرداخت صورت حساب   تلفن ثابت نمود تا بدین وسیله قدمهای موثری در راستای حفظ محیط زیست برداشته باشد.

 مدیر مخابرات منطقه فارس  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره پرستار مدافع سلامت، شهیده مریم رحیمی اظهار داشت: در سالی که گذشت شاهد فداکاری ها و جانفشانی های بسیار ستودنی  از کادر درمان بودیم، این بزرگواران در زمان شیوع ویروس کرونا در راه نجات مردم فداکاری های زیادی کردند.

وی افزود: شهیده مریم رحیمی فرزند همکار ایثارگر، محمد ولی رحیمی،  که مراسم امروز به یادبود و بزرگداشت یاد و خاطره این عزیز از دست رفته است، از جمله این پرستاران از جان گذشته بود که با وجود بارداری در تمام روزهای شیوع ویروس کرونا در محل کار خود حضور پیدا کرد و بر اثر ابتلا به همین بیماری جان خود را از دست داد. جا دارد ازخانواده این شهیده گرانقدر، به خاطر آرمان ها و اعتقادات انسانی که منجر به تربیت چنین فرزندی شد، قدردانی بعمل آید.

در ادامه این مراسم مهندس رحیمی پدر شهیده والا مقام عرصه سلامت با تشکر از اقدام خلاقانه مجموعه مخابرات فارس گفت: امیدوارم خداوند هیچ کسی را با فرزند آزمایش نکند.

وی افزود: یکی از بهترین نعمات پروردگار متعال در دنیا و آخرت که در قران مجید هم بارها از آن یاد شده درخت است، درخت به معنای زندگی است و فرزندان میوه های درخت زندگی والدین هستند.

در پایان این مراسم ۴ اصله نهال به یاد مریم رحیمی، شهیده والا مقام عرصه سلامت که در شرایط بارداری به پرستاری از بیماران همت گمارده بود غرس شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.