کد خبر: 8634
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
 • خبرنگار: منیره خسروبیگ
 • چاپ
بسته معیشتی

مدیر حوزه علمیه منصوریه شیراز در دیدار جمعی از جهادگران فعال حوزه های علمیه خواهران و برادران با مسئول ستاد بحران حوزه های علمیه کشور گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا کمک ها در راستای لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص مواسات و همدلی صورت گرفت، همچنین طلاب این قرارگاه نیز در بخش، ضدعفونی، تدفین و تغسیل اموات کرونایی و همیار بیمار در بیمارستان ها مشغول فعالیت هستند.

به گزارش پیام خبر، حجت الاسلام حمیدرضا حدائق در دیدار جمعی از جهادگران فعال حوزه های علمیه خواهران و برادران با مسئول ستاد بحران حوزه های علمیه کشور گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا کمک ها در راستای لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص مواسات و همدلی صورت گرفت، همچنین طلاب این قرارگاه نیز در بخش، ضدعفونی، تدفین و تغسیل اموات کرونایی و همیار بیمار در بیمارستان ها مشغول فعالیت هستند.

مدیر حوزه علمیه منصوریه شیراز تصریح کرد: باید برای استفاده از ظرفیت طلاب جهادی راهکار و امکانات مناسبی در بیمارستان ها در نظر گرفت،  البته طلاب قربه الله به میدان آمده اند اما سلامتی آنان باید مورد توجه قرار گیرد

مسئول قرارگاه عمار منصوریه بیان کرد: طلاب این قرار گاه در کنار توزیع بسته های معیشتی کار تبلیغی نیز انجام می دهند، تا کنون به واسطه خیرین ۱۲ هزار بسته معیشتی به نیازمندان داده شده، در جریان سی سخت نیز ۳۵ نفر از طلاب به منطقه اعزام شده اند که در توزیع بسته های معیشتی، سرکشی از خانواده های آسیب دیده و طبخ غذا فعالیت داشته اند.

در ادامه این جلسه، حجت الاسلام مجید ایمنی، مسئول قرارگاه جهادی حوزه علمیه فارس با اشاره به فعالیت های کلیدی طلاب جهادی تصریح کرد: یکی از کارهای خوبی که در حوزه های علمیه صورت گرفته است انسجام گروه های جهادی بودو یکی از برکات کرونا شبکه سازی حدود ۸۰ گروه جهادی است، همچنین در رابطه با کمک های مومنانه نیز تعداد بسته های معیشتی ثبت شده در استان فارس بیشتر از دیگر استان های کشور بوده است.

حجت الاسلام علی حسین کراری، معاون پژوهش و نماینده دفتر اجتماعی سیاسی حوزه های علمیه در استان فارس نیز در این جلسه گفت: باید به فعالیت جهادی طلاب ارج نهاده شود به این صورت که در بخش آموزشی، خدمت سربازی و تبلیغ امتیاز و سابقه ای برای آنان درج شود و تقاضا داریم در تمام آیین نامه ها برتری طلاب جهادی دیده شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.