کد خبر: 8639
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
 • خبرنگار: سحر علیپور
 • چاپ
هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان فارس

رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان فارس گفت: مربیان خوبی در استان داریم که با کمک این عزیزان  و افزایش تعداد باشگاههای کوه‌نوردی، بهترین نفرات را جذب رشته کوه‌نوردی کرده و با پرورش این استعدادها، آینده کوه‌نوردی استان را تضمین کنیم.

به گزارش پیام خبر، مجمع انتخاباتی هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی استان فارس امروز در محل سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، پس از ارائه برنامه حمید رضا ایزدی سرپرست کنونی هیات کوه نوردی استان فارس رای گیری انجام شد و در نهایت از مجموع ۱۶ رأی؛ وی با کسب ۱۶ رأی به مدت ۴ سال به عنوان رئیس هیئت استان فارس انتخاب گردید.

حمید رضا ایزدی گفت: استان فارس باتوجه به موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد، یکی از قطب‌های کوه‌نوردی در  کشور است،  رشته کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی یکی از رشته‌های  پهلوانی  و مدال‌آور در سطح جهان است که می‌توان با برنامه‌ریزی مناسب، زمینه‌ساز موفقیت ورزشکاران استان باشیم.

وی  با تاکید بر برنامه های  کوتاه مدت، میان مدت  و دراز مدت  در بخش‌های زیر بنایی کوه‌نوردی افزود: ترویج این رشته در سطح شهرستان‌ها بسیار الزامی است و باید زمینه‌ساز همگانی کردن این رشته و توانمند سازی هیئت ها در تمام  شهرستان‌های استان باشیم.

رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان فارس افزود؛ مربیان خوبی در استان داریم که  با کمک این عزیزان  و افزایش تعداد باشگاههای کوه‌نوردی، بهترین نفرات را جذب رشته کوه‌نوردی کرده و با پرورش این استعدادها، آینده کوه‌نوردی استان را تضمین کنیم.

ایزدی  با بیان اینکه رشته کوه‌نوردی هم همانند دیگر رشته‌های ورزشی با مشکلات زیرساخت و مشکلات مالی روبه‌رو است، عنوان کرد: طی سال‌های اخیر فعالیت های بسیار خوبی در توسعه زیر ساخت‌ها انجام شده است و  امیدواریم با حمایت فدراسیون و اداره  کل ورزش و جوانان این حمایت ها بیش از پیش انجام پذیرد.

مجمع انتخاباتی هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی استان فارس سه شنبه ۱۹ اسفند ماه ۹۹ در محل سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان با حضور  عباس حاجی زاده ، مدیر کل ورزش و جوانان استان، معاونین اداره ورزش و جوانان استان، حسین مقدم سرپرست امور دبیری فدراسیون کوه نوردی ، حمید آسیابان رییس کمیته امور استانها و مجامع این  فدراسیون،رییس گروه توسعه ورزشهای قهرمانی  و سایر اعضا مجمع برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.