کد خبر: 8680
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
فروغ عباسی اسکی باز شیرازی

رئیس فدراسیون اسکی با اشاره به اینکه «فروغ عباسی» هنوز جلسه ای با فدراسیون در خصوص خداحافظی از تیم ملی نداشته، گفت: ما تمام قد از ورزشکاران ملی حمایت می کنیم زیرا آنها سرمایه های کشور هستند.

به گزارش پیام خبر، عباس نظریان با اشاره به خداحافظی «فروغ عباسی» از ورزش اسکی و تیم ملی گفت: خانم عباسی در فضای مجازی یک متن را منتشر کرده و این دلیلی بر خداحافظی نیست.

وی ادامه داد: باید شرایط او را بررسی کنیم، شاید احساسی تصمیم گرفته و هنوز جلسه‌ای با ما نداشته است او در بخش اسکی زنان یکی از بهترین‌ها بشمار می‌رود و ما برای حفظ سرمایه‌های اسکی به راحتی ورزشکاران را از دست نخواهیم داد.

رئیس فدراسیون اسکی کشور یادآور شد: شاید تصمیم وی به خاطر فشار تمرینات و فعالیت‌هایی بود که به صورت فشرده در یک سال گذشته انجام داده است.

نظریان افزود: ورزشکاران با سرمایه ملی و فدراسیون تربیت شده و خانواده اسکی نیز با آنان همراه و همدل بوده لذا انتظار می‌رود آنان نیز در زمان تصمیمات خود فدراسیون را در جریان بگذراند.

وی افزود: ما هیچ گاه ورزشکار و قهرمان ملی اسکی را به راحتی از دست نمی‌دهیم زیرا یک ملی پوش اسکی دیگر شهروند معمولی نیست بلکه سرمایه‌ای است که سالیان برای رشد و تکامل او هزینه شده است.

نظریان ادامه داد: ما تا زمانی که ورزشکاران بخواهند در بخش قهرمانی باشند از آنان حمایت کرده و بعد از آن نیز تحت حمایت فدراسیون قرار خواهند گرفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل