کد خبر: 8703
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
پایان تصویربرداری فیلم کوتاه «رودخانه سکوت» در شیراز

تصویربرداری فیلم کوتاه «رودخانه سکوت» پایان یافت و به مرحله تدوین رسید تا خودرا برای حضور در جشنواره های داخلی و خارجی آماده کند.

به گزارش پیام خبر، «رودخانه سکوت»  دومین همکاری مسعود احمدی به عنوان نویسنده و کارگردان و تیما محمدی در مقام تهیه کنندگی است

در این فیلم کوتاه 30 دقیقه ای که در ژانر اجتماعی درام است با پایان تصویربرداری آن در شیراز به روی میز تدوین شیما پورسهم الدین رفت.

در معرفی این فیلم، آمده است که «همیشه پایان بازی ها خوب تمام نمی شود. گاهی پیش می آید که یک برنده از همه بازنده ها بیشتر می بازد و آن موقع است که سکوت اختیار می کند، مثل یک رودخانه یخ زده».

در این فیلم کوتاه رضا هاشمی نیا، تیما محمدی، شهنام شهابی، صالح اسدی، غزاله پورنوری، محمدمهدی گلشن، حسین احمدی، آزاده رضایی، وحید محمدی، مجتبی توکلی، سنا محمد پور و امیرحسین کدخدایی ایفای نقش دارند.

عوامل دیکر تولید فیلم رودخانه سکوت عبارت از: نویسنده و کارگردان: مسعود احمدی، تهیه کننده: تیما محمدی، گروه کارگردانی: مجید یزدان شناس، شیوا بافهم، منشی صحنه: فائزه جباری، مدیر تصویربردار: مسعود احمدی، دستیاران تصویر: امید مروج،  امیر محمد سهرابی، صدابردار: وهاب فریدونی، تدوین و صدا گذاری: شیما پور سهم الدین، طراح گریم: مهدی زره پوش، طراح صحنه: محمد مهدی گلشن، دستیاران صحنه: مجتبی توکلی و وحید محمدی، طراح لباس: مهرانگیز خرم، دستیار لباس: آزاده رضایی، طراح پوستر: شیما پورسهم الدین، مدیر تولید: هادی رضایی، جانشین تولید: حسین احمدی، مدیر روابط عمومی: حسین رنجبر و تدارکات: محمد کشاورز هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.