کد خبر: 8705
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
 • خبرنگار: منیره خسروبیگ
 • چاپ
لیلا دودمان جلسه نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اعضای شورای شهر شیراز

رییس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز خبر داد: طرح مدیریت و انتشار داده‌های شهری در قالب طرح کمیسیون هوشمندسازی و فناوری به صحن علنی شورا ارائه می‌شود.

به گزارش پیام خبر، شورای اسلامی شهر شیراز، شصت و هفتمین نشست کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد.  

لیلا دودمان، رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به مصوبات این نشست بیان کرد: طرح مدیریت و انتشار داده‌های شهری به صورت مشترک با کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورا بررسی و مقرر شد که موضوع در قالب طرح کمیسیون به صحن شورا ارائه شود.

دودمان گفت: در این نشست همچنین گزارش سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از پیشرفت پروژه فیبر نوری ارائه و قرار شد که هفته آینده اعضای کمیسیون هوشمندسازی از پروژه مذکور بازدید کنند و قرائت گزارش پیشرفت پروژه هوشمندسازی مراکز تحت نظارت سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی دستور کار دیگر این نشست بود.

رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز اضافه کرد: در این نشست مصوب شد که هر هفته سازمان حمل و نقل ریلی و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، گزارشی از روند اجرای پروژه اینترنت رایگان شهری را در کمیسیون ارائه کنند و اعلام زمان رونمایی از پروژه‌های هوشمندسازی مدیریت بحران در هفت روز آینده از سوی اداره مطالعات بحران شهرداری است.

پایان/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.