کد خبر: 8708
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
 • خبرنگار: منیره خسروبیگ
 • چاپ
سرهنگ مرتضی خسروانی سپاه ناحیه احمدبن موسی

فرمانده سپاه ناحیه احمدبن موسی(ع) شیراز، گفت: سپاه با تفکر بسیجی بن بست ها را می شکند و بر غیر ممکن ها غلبه می کند.

به گزارش پیام خبر، سرهنگ خسروانی با تبریک میلاد گل های باغ نبوی و روز پاسدار و یاد و خاطره بزرگ مرد جهان اسلام پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی دانست و بیان کرد: سپاه یک نهاد مقدس و انقلابی است که نه تنها حافظ انقلاب بلکه در همه شرایط الگو ساز جامعه بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه احمدبن موسی شیراز، با اشاره به مکتب پاسداری در سیره ائمه به جریان الگو ساز مانند شهید سلیمانی که  پرورش یافته بسیج و سپاه وخط ولایت و رهبری است، افزود: نهاد مقدس سپاه لباس جهاد و ایثاررا برتن کرده و در رخدادها و حوادث گوناگون و در مواجهه با استکبار پیش رونده و در واقع امتداد حرکت عاشوراست.

وی تصریح کرد: درخت پاکی که در تمام عرصه ها حضور چشمگیر داشته و در میدان وسیعی از جهاد به خوبی سربلند بیرون آمده و در برهه های مختلف و بنا به شرایط و نیاز انقلاب ماموریت هایش متغیر و به نحو احسن انجام داده است و سپاه در برابر دشمنان تسلیم ناپذیر، مستحکم و شکست ناپذیر است اما در برابرمومنان مهربان و متواضع که مصداق صریح قرآن کریم است.

سرهنگ خسروانی در ادامه افزود: سپاه  با اندیشه، تفکر، ماهیت انقلابی و معنوی و با روحیه جهادی برای جاری کردن چشمه حکمت ولایت در درون خودش و جامعه گام بر می دارد و به خوبی می داند که برای عزیز بودن باید قوی باشد و از این رو هر روز و هر ساعت بر قدرت معنوی و مادی خود در مقابل جبهه کفر و استکبار می افزاید و با تفکر بسیجی بن بست ها را می شکند و بر غیر ممکن ها غلبه می کند، سپاه نقطه اتکا، آرامش و اعتماد برای مردم است و با توجه به اینکه هیچ گاه از هیمنه پوشالی دشمن نهراسیده و نخواهد هراسید و سپاه در همه بحران ها در میان مردم بوده وحضوری شایسته برای خدمت صادقانه به مردم داشته و همواره در کف میدان حاضراست.

وی در پایان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تبریک روز پاسدار به تمامی پاسداران انقلاب اسلامی که تلاش شبانه روزی دارند، مردانگی، جوانمردی و غیرت، توجه به معنویات و پیمودن راه شهدا، متوسل شدن به ائمه اطهار و توکل به خدا را از شاخصه های پاسداری خواند وآراستگی به فضائل الهی، ولایت مدار و خادم مردم بودن را از اولویت های یک پاسدار انقلابی دانست.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.