کد خبر: 8723
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
  • خبرنگار: سحر علیپور
  • چاپ
وحیدرضا محمودزاده معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان  فارس

معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صمت گفت: قیمت سیب زرد و قرمز هر کیلو ۸ هزار تومان و پرتقال هر کیلوگرم ۱۰ هزار تومان است.

به گزارش پیام خبر، با توجه به گرانی بازار میوه و سختی خرید شب عید که هر سال با نزدیک شدن به سال جدید بازار میوه پر تلاطم می شود، مردم هر سال منتظر توزیع میوه شب عید هستند در همین راستا وحید رضا محمود زاده در گفت و گویی با پیام خبر از توزیع میوه شب عید از امروز در استان فارس خبر داد.

وحیدرضا محمودزاده با بیان اینکه ۱۰۰ مرکز صنفی در استان فارس وظیفه توزیع را بر عهده دارند گفت: تعاونی اداره ها می توانند با مراجعه به سردخانه مهر در بلوار خلیج فارس ابتدای میدان میوه و تره بار و داشتن درخواست توزیع میوه به این امر اقدام کند.

وی تصریح کرد: ما نامه نگاری های اداری را حذف کرده ایم تا به برسی درخواست ها و توزیع میوه سرعت ببخشیم، با توجه به درخواست ها میوه بارگیری و به محل توزیع منتقل می شود و همه مراحل با نظارت بازرسان صورت می گیرد.

معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صمت استان فارس پیرامون قیمت های مصوب اظهار کرد: هر کیلوگرم سیب زرد و قرمز ۸ هزار تومان و پرتقال تامسون کیلویی ۱۰ هزار تومان مقرر شده است که از امروز ۲۶ اسفند ماه توزیع خواهند شد.

وی تصریح کرد: درخواست های اداره های صمت شهرستان های استان امروز مورد برسی قرار گرفت و میزان درخواستی هر شهرستان ارسال خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

استان ها

گفتگو و تحلیل