کد خبر: 8731
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۵
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
سیروس پاک فطرت بهره برداری از 6 پروژه بهداشتی و مهندسی شهرداری شیراز

رئیس هیئت ورزش های همگانی فارس گفت: فارس نایب قهرمان تیمی مسابقات مجازی آمادگی جسمانی کشور در بخش آقایان شد و در ارزیابی مجموع آقایان و بانوان، رتبه سوم را از آن خود کرد.

سیروس پاک فطرت در گفتگو با خبرگار پیام خبر، گفت: فارس نایب قهرمان تیمی مسابقات مجازی آمادگی جسمانی کشور در بخش آقایان شد و در ارزیابی مجموع آقایان و بانوان، استان فارس رتبه سوم را از آن خود کرد.

رئیس هیئت ورزش های همگانی فارس ادامه داد: مسابقات مجازی آمادگی جسمانی کشور یادواره سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در اسفند ماه ۱۳۹۹ و مسابقات مجازی آمادگی جسمانی قهرمانی کشور در ۲ مرحله برگزار شد.
وی اضافه کرد: در مرحله مقدماتی که در استان های سراسر کشور برگزار شد در هر گروه سنی ۳ نفر برتر هر استان در ۲ بخش بانوان و آقایان انتخاب و جهت شرکت در مرحله نهایی و قهرمانی کشور معرفی شدند و در پایان نیز پس از ۳ روز داوری، نفرات اول تا سوم مسابقات مجازی آمادگی جسمانی قهرمانی کشور مشخص شدند.

پاک فطرت عوان کرد: در این مسابقات که با مشارکت ۲۰  استان برگزار شد تعداد کل شرکت کنندگان۳۳۰ نفر که از این تعداد ۱۹۱ نفر از بانوان و ۱۳۹ نفر از اقایان بودند و استان فارس در بخش بانوان با ۱۴ نفر شرکت کننده حضور داشت.
وی افزود: در قسمت بانوان که در رده سنی اول که  بین ۱۸ الی ۲۴ سال برگزار شد نمایندگان  استان های تهران و البرز مقام های اول تا سوم را کسب کردند و  در رده سنی  ۲۵ تا ۲۹  سال بانوان  استان های تهران و خراسان رضوی مقام های اول تا سوم  و در رده سنی بین ۳۰ الی ۳۴ سال بانوان ورزشکاران استان های تهران و گیلان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

پاک فطرت اضافه کرد: در رده سنی ۳۵ تا ۴۰ سال بانوان ورزشکاران تهرانی و اصفهان مقام های اول تا سوم، در رده سنی ۴۱ سال به بالا بانوان ورزشکار تیم های اصفهان، استان های تهران و تهران به مقام های اول تا سوم و  در قسمت تیمی تیم های استان تهران، اصفهان و خوزستان به مقام های اول تا سوم در بخش بانوان دست یافتند.

وی اعلام کرد: در قسمت آقایان استان فارس با ۱۲ شرکت کننده حضور داشت که در رده سنی ۱۸ تا ۲۴ سال آقایان عرفان زارعی از فارس مقام دوم را کسب و ورزشکاران استان تهران مقام های اول و سوم را کسب کردند و در رده سنی بین ۲۵ تا ۲۹ سال آقایان، استان کرمانشاه مقام اول و ورزشکاران تهرانی مقام های دوم و سوم و در رده سنی بین ۳۰ تا ۳۴ سال آقایان، استان تهران صاحب مقام اول، خوزستان دوم و سمنان سوم شدند.

رئیس هیئت ورزش های همگانی فارس ادامه داد: در رده سنی ۳۵ چهل سال، رضا آزاد از فارس مقام دوم و ورزشکاران تهرانی مقام اول و سوم را کسب کردند و در رده ۴۱ سال به بالا آقایان ورزشکاران استان های تهران گلستان مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و در پایان و در نتایج تیمی آقایان استان تهران مقام اول، استان فارس مقام دوم و استان خوزستان را کسب کرند.

وی اعلام کرد: در پایان مسابقات مجازی آمادگی جسمانی کشور در مجموع نتایج تیمی بانوان و آقایان تیم استان تهران با ۲۶۴۴ امتیاز و تیم استان خوزستان با ۱۶۵۶ امتیاز و استان فارس با ۱۵۹۱ امتیاز مقام های اول تا سوم مسابقات را به خود اختصاص دادند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.