کد خبر: 8750
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
  • خبرنگار: سحر علیپور
  • چاپ
لیگ برتر خلیج فارس

امروز پرسپولیس و سپاهان تیم های اول و دوم لیگ برتر میزبان حریفان خود خواهند بود، هر دو تیم تلاش می کنند سال ۹۹ را با صدر نشینی در لیگ به پایان برسانند.

به گزارش پیام خبر، امروز ۲۸ اسفند ۸ تیم لیگ برتری در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف هم می روند.

پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان نفت مسجدسلیمان است، رقابت این دو تیم ساعت ۱۵ آغاز خواهد شد، پرسپولیس صدرنشین لیگ برتر باپیروزی در برابر نفت مسجد سلیمان سال ۹۹ را با صدر نشینی به پایان خواهد رساند.

اما در اصفهان در ورزشگاه نقش جهان ساعت ۱۵.۳۰ سپاهان میزبان تراکتورسازی تبریز خواهد بود، سپاهان که به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به پرسپولیس در رده دوم جدول لیگ قرار دارد در تلاش است تاسال ۹۹ را با صدر نشینی تمام کند، اما در برابر تراکتورسازی تبریز که در رده پنجم قرار دارد، کار آسانی نیست.

رقابت دو تیم مس رفسنجان و آلومینویم اراک نیز ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد، آلومینیوم که هفته گذشته در برابر سپاهان شکست سختی خورد، به مصاف مس رفسنجان رده هفتمی می رود.

و در آخرین بازی امروز ساعت ۱۶.۳۰ صنعت نفت آبادان با پدیده خراسان رقابت خواهد کرد، صنعت نفت با تساوی در برابر پرسپولیس در رده ششم جدول قرار دارد، پدیده خراسان با شکست پیکان ۳ امتیاز ارزشمند کسب کرد و در رده دهم قرار دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل