کد خبر: 8752
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵
 • خبرنگار: سحر علیپور
 • چاپ
روغن نباتی

رییس سازمان صمت فارس گفت: با توجه به نیاز بیش از پیش مردم، میزان تولید روغن را افزایش دادیم و روغن در فروشگاه ها توزیع می شود.

به گزارش پیام خبر، مشکل کمبود روغن در استان فارس همچنان ادامه دارد و در برخی موارد گرانفروشی در فروشگاه ها گزارش شده است، با نزدیک شدن به نوروز ۱۴۰۰ و احتمال خرید های هیجانی و مضاعف و نیاز مردم به اقلام ضروری حمید رضا ایزدی از توزیع روغن در فروشگاه های استان فارس خبر داد.

 وی گفت: ۲۸۰ هزار تن روغن نیاز ماهانه استان فارس است، میزان تولید افزایش پیدا کرده است و نسبتا مشکلات تولید و توزیع را در فارس برطرف کردیم.

به گفته ایزدی، معاون وزیر صمت و رییس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان پیرامون مشکل کمبود روغن در استان فارس  قول مساعدت و پیگیری  داده اند.

وی با تاکید بر ایجاد آرامش در بازار و جلوگیری از افزایش قیمت روغن بیان کرد: بازرسی ها بر بازار تا ۱۵ فروردین سال جدید ادامه دارد، شهروندان و هم استانی ها در صورت مشاهده تخلف‌های صنفی مانند احتکار، گران‌فروشی، فروش اجباری کالاها یا خودداری از عرضه کالا و خدمات از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ اطلاع دهند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

استان ها

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.