ابراهیم کشاورز مدیر کل تامین اجتماعی فارس

مدیرکل تأمین اجتماعی استان فارس از آغاز پرداخت علی الحساب مرحله دوم متناسب سازی حقوق مستمری بگیران تا پایان پنجشنبه شب ۲۸ اسفند خبر داد.

به گزارش پیام خبر، ابراهیم کشاورز در جمع خبرنگاران از آغاز پرداخت علی الحساب مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان خبر داد و گفت: که تا پایان پنجشنبه شب ۲۸ اسفند جاری مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به صورت علی الحساب به حساب این افراد واریز می‌شود.
وی افزود: مستمری بگیران بازمانده این مبلغ را به تناسب درصد سهم دریافت خواهند کرد.
به گفته کشاورز، با وجود تأمین و واریز نشدن منابع اعلام شده قبلی تا این لحظه، با استفاده از منابع جایگزین قولی که به بازنشستگان و مستمری بگیران داده شده بود عملیاتی شد.
مدیرکل تأمین اجتماعی فارس، اظهار کرد: این افزایش مشمول مشاغل سخت و زیان آور هم می‌شود، حتی مابه التفاوتی را هم که مربوط به ماه‌های گذشته بود پرداخت شد و تا امشب کسی را نخواهیم داشت که مابه التفاوت مربوط به مشاغل سخت و زیان آور را دریافت نکرده باشد.
کشاورز ضمن اشاره به اینکه امید است پرداخت‌های صورت گرفته باعث کاهش فاصله حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی با بازنشستگان کشوری و لشکری شود افزود: حکم حقوقی فروردین ماه در بر گیرنده افزایش سنواتی حقوق‌ها و همچنین همسان سازی خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل