مهرزاد لطفی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از برنامه ریزی برای واکسیناسیون بیماران خاص در استان فارس خبر داد.

به گزارش پیام خبر، مهرزاد لطفی در دویست و هشتاد و هشتمین نشست ستاد مدیریت بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی شیراز،   ضمن تبریک  فرا رسیدن سال نو گفت: با اطلاع رسانی به انجمن های مربوط به بیماران خاص در استان، واکسیناسیون برای این بیماران برنامه ریزی و انجام می شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز   از تمامی اعضای ستاد و کارکنان تلاشگر بهداشت و درمان دانشگاه که در این روزهای سخت در حال خدمت رسانی به مردم به ویژه در راستای مقابله با کرونا در ایام نوروز هستند، قدردانی و برای آنان سالی پُربرکت و سرشار از سلامتی آرزو کرد.

وی با بیان اینکه توجه ویژه ستاد به مناطق وضعیت قرمز استان در اولویت دستور کار قرار داد و عنوان کرد: با توجه به روند موارد بیماری کرونا در شهرستان های با وضعیت قرمز، گروهی متشکل از نمایندگان معاونت های بهداشت و درمان دانشگاه، کمیته علمی کروناویروس دانشگاه، گروه اپیدمیولوژی دانشگاه به همراه نماینده ای از استانداری فارس برای رسیدگی به این شهرستان ها اعزام می شود.

لطفی ضمن بررسی مصوبه های پیشین سال گذشته و آمار نمونه های انجام شده آزمایش کرونا طی روز گذشته تاکنون در فارس؛ به بررسی آمار مبتلایان، موارد مرگ و میر، افراد بستری و بهبودیافته، روند خدمت رسانی به مبتلایان و موارد مشکوک در مراکز درمانی و عملکرد مراکز آزمایشگاهی تشخیصی کروناویروس و همچنین روند واکسیناسیون در استان پرداخت.

اورنگ ایلامی، معاون درمان دانشگاه نیز در این نشست با اعلام آمار مبتلایان و افراد بستری در مراکز درمانی و بیمارستان های فارس، درباره شیوه خدمت رسانی به مبتلایان و مراجعان در بیمارستان های شیراز و شهرستان ها توضیحاتی ارایه داد و گزارشی از بازدید روز گذشته معاون پرستاری وزارت بهداشت از بیمارستان های شهید دکتر فقیهی و حضرت علی اصغر(ع) و موارد بررسی و مطرح شده در این مراکز درمانی عنوان کرد.

دویست و هشتاد و هشتمین نشست ستاد مدیریت بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی شیراز صبح امروز، دوم فروردین۱۴۰۰ با حضور معاونان، مدیران و مسوولان ارشد دانشگاه علوم پزشکی شیراز  برگزار شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.