کد خبر: 8785
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
  • خبرنگار: سحر علیپور
  • چاپ
لیگ برتر خلیج فارس

در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال پرسپولیس با ۳۷ امتیاز و ۱۸ بازی به مصاف شهر خودرو می رود و استقلال با ۳۳ امتیاز و ۱۸ بازی میزبان پیکان خواهد بود.

به گزارش پیام خبر، لیگ برتر فوتبال ایران از پنجشنبه ۱۲ فروردین و با رقابت دو تیم آلومینیوم اراک و فولاد ساعت ۱۶.۳۰ آغاز خواهد شد، فولاد با ۱۷ بازی در جایگاه چهارم جدول لیگ قرار دارد.

۱۰ تیم شنبه ۱۴ فروردین به رقابت می پردازند، که در اولین بازی در ساعت ۱۶.۳۰ پرسپولیس مهمان شهر خودرو خواهد بود، پرسپولیس که به دلیل تفاضل گل یک پله پایین تر از سپاهان قرار دارد به مصاف شهر خوردرو رده یازدهمی خواهد رفت، تراکتور در ساعت ۱۷ میزبان مس رفسنجان است، نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران نیز در ساعت ۱۷ به مصاف هم می روند.

در همین رقابت ها در ساعت ۱۷.۳۰ ذوب آهن در اصفهان میزبان صنعت نفت آبادان است و در ساعت ۱۸.۳۰ استقلال در تهران میزبان پیکان خواهد بود، استقلال با ۴ امتیاز کمتر در رده سوم جدول لیگ قرار دارد و پیکان با ۲۴ امتیاز در رده نهم ایستاده است.

در ادمه رقابت های هفته نوزدهم در دوشنبه ۱۶ فروردین ساعت ۱۶.۳۰ سایپا و سپاهان به مصاف هم می روند و در ساعت ۱۷ گل گهر سیرجان میزبان ماشین سازی تبریز است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل