اورنگ ایلامی، سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بیش از ۶۰۰بیمار کرونایی در بخش های مراکز درمانی استان فارس بستری هستند و ظرفیت بخش های ICU بیمارستان های مرجع کرونا در فارس در آستانه تکمیل شدن است.

به گزارش پیام خبر، اورنگ ایلامی با تاکید بر این که بیشتر تخت‌های بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان های مرجع کرونا در استان فارس تکمیل شده است، گفت: یکی از مهمترین خواسته مجموعه سلامت از مردم، عزم جدی برای رعایت اصول بهداشتی و در منزل ماندن افراد است تا حجم ورودی بیماران مشکوک به کرونا در استان کاهش یابد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به این که روند ورود بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان ها تغییر کرده است، اظهار کرد: تعداد بیماران بدحال مبتلا به کرونا که نیازمند خدمات درمانی بخش های مراقبت های ویژه هستند، افزایش یافته و بیشتر بخش های ICU بیمارستان های مرجع کرونا تکمیل شده است.

وی اضافه کرد: طبق آمار روز گذشته، بیش از ۶۰۰ بیمار در بخش های کووید بیمارستان‌های استان بستری هستند و خدمات درمانی دریافت می کنند و رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم از تشدید بیشتر بیماری در استان جلوگیری می کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل