کد خبر: 8811
تاریخ انتشار: ۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۳
 • خبرنگار: سحر علیپور
 • چاپ
عیسی آل کثیر - درخشش پرسپولیسی ها در لیگ قهرمانان آسیا

عیسی آل کثیر در انتظار اتمام محرومت خود است و باشگاه پرسپولیس در تقلای پرداخت جریمه نقدی این بازیکن و هواداران پرسپولیس مشتاق بازگشت او به زمین فوتبال هستند.

به گزارش پیام خبر، AFC عیسی آل کثیر بازیکن پرسپولیس را بر اساس قانون انضباطی و اخلاقی به مدت ۶ ماه از همه فعالیت های فوتبالی محروم و به مبلغ ۱۰ هزار دلار جریمه کرد، ۶ ماه محرومیت این بازیکن رو به اتمام است اما جریمه نقدی هنوز پرداخت نشده است.

باشگاه پرسپولیس درخواست تجدید نظری در خصوص تصمیم AFC  داد، اما CAS (دادگاه حکمیت ورزش) رای AFC  را تایید کرد و مطابق ماده ۵۸.۱ قانون انضباطی و ماده ۳ اساسنامه کنفدراسیون فوتبال آسیا، آل کثیر باید تمام مدت محرومیت و مبلغ کامل جریمه را پرداخت کند.

در این ماده قانون ها ذکر شده است تبعیض از هر نوع علیه یک کشور، شخص یا گروهی از مردم به دلیل نژاد، رنگ پوست، قومیت، ملیت اجتماعی، جنسیت، ناتوانی، زبان، سن، شکل ظاهری، مذهب، عقاید سیاسی یا هر عقیده دیگری، ثروت، تولد یا هر وضعیت دیگری، گرایش جنسی یا هر دلیل دیگر به شدت ممنوع  و مجازات آن تعلیق یا اخراج خواهد بود.

اما باشگاه پرسپولیس این روزها در تلاش است تا مبلغ جریمه نقدی بازیکن خود را به هر طریق پرداخت کند، پرسپولیس از AFC خواسته است تا ۱۰ هزار دلار جریمه نقدی آل کثیر را از طلب این باشگاه در کنفدراسیون آسیا برداشت کند.

مسئولان باشگاه در تلاش هستند تا او را به بازی با پدیده خراسان برسانند، هواداران و عیسی آل کثیر در انتظار تصمیمات نهایی و بازگشت او به فوتبال هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.