واکسن کرونا

مدیر اجرایی واکسیناسیون دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: واکسیناسیون بیماران خاص در فارس با اختصاص ۶ هزار دوز واکسن کرونا آغاز شده است.

به گزارش پیام خبر، عبدالحسین فرح بخش، یکشنبه ۸ فروردین جاری از واکسیناسیون بیماران خاص در فارس خبر داد و گفت: ۶ هزار دوز واکسن کرونا برای استفاده بیماران خاص و صعب العلاج تحویل دانشگاه علوم پزشکی شیراز که تزریق آن به بیماران پیوند اعضا، مبتلا به سرطان، دیالیز خونی و صفاقی، دیابتی، تالاسمی، هموفیلی، بیماران دارای ضعف سیستم ایمنی و ام اس آغاز شد.

مدیر اجرایی واکسیناسیون دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: زمان و مکان مراجعه هر گروه از این افراد از طریق پیامک اطلاع رسانی می‌شود و از بیماران می خواهیم تا از مراجعه پیش از موعد به مراکز واکسیناسیون خودداری کنند.

وی اضافه کرد: تیم‌های واکسیناتور مجرب مراکز بهداشت شهدای والفجر و شهدای انقلاب شیراز تزریق واکسن به این افراد را به عهده دارند.

فرحبخش اعلام کرد: از ابتدای واکسیناسیون علیه کرونا در کشور، چهار هزار و ۶۶۰ دوز واکسن به استان فارس اختصاص یافته که به کادر درمان، جانبازان نخاعی و شیمیایی فارس و سالمندان مراکز شبانه روزی شیراز و آباده تزریق شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل