کد خبر: 8875
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
هواپیما

رئیس سازمان هواپیمایی از بازگشت شرکت هواپیمایی لوفتهانزا در ۲۷ فروردین به آسمان ایران خبر داد.

به گزارش پیام خبر، به دلیل همه گیری کرونا که بحرانی جهانی را شکل داده است، شرکت های هواپیمایی در سراسر دنیا مجبور به تعطیلی شده بودند، این شرکت های هواپیمایی تا امروز پرواز ها به ایران را لغو کرده بودند، رئیس سازمان هواپیمایی اما خبر از آغاز فعالیت های شرکت هواپیمایی لوفتهانزا به آسمان ایران را داد.

تورج دهقان زنگنه گفت: بعد از مذاکرات صورت گرفته نخستین پرواز شرکت هواپیمایی لوفتهانزا بعد از مدتها، دو هفته آینده یعنی ۱۶ آوریل (۲۷ فروردین) سال جاری به مقصد تهران انجام خواهد شد، این ایرلاین یکی از پر ترددترین شرکت های هواپیمایی ایران محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه شرکت هواپیمایی لوفتهانزا یکی از ایرلاین‌های قدیمی است که با ایران همکاری داشته است، تاکید کرد: ایرلاین‌هایی چون بریتیش ایرویز، آسترالین ایرویز، شرکت هواپیمایی (KLM) و دیگر شرکت های هواپیمایی که به دلیل همه گیری کرونا پرواز ها را به ایران متوقف کرده بودند، به آسمان کشور بازخواهند گشت.

زنگنه با بیان اینکه شیوع کرونا دلیل توقف پرواز های خارجی به ایران بوده، اظهار کرد: در جلساتم با تمام ایرلاین ها تاکید کرده ام که آسمان ایران امن است و هیچ گونه مشکلی در این زمینه و تامین امنیت نداریم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.