کد خبر: 8878
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹
  • خبرنگار: سحر علیپور
  • چاپ
مرغ

سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان صمت فارس از تشکیل پرونده برای محتکران مرغ و عدم عرضه آن به کشتارگاه‌ها خبر داد.

به گزارش پیام خبر، سال جاری با کمبود مرغ و گرانی آن آغاز شد و صف مرغ به صف های رایج دیگر اضافه شد، در این پیرامون سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان صمت فارس از تشکیل پرونده تخلف برای احتکار مرغ خبر داد.

مهدی حسنی گفت: متخلفان و محتکران بدلیل نگهداری و احتکار مرغ و عدم عرضه آن به کشتارگاه‌ها  جریمه شدند و پرونده آن ها برای صدور رای قانونی به اداره کل تعزیزات حکومتی استان ارسال شد.

وی ادامه داد:   ۵ واحد متخلف به گرانفروشی شناسایی شده اند و پرونده متخلفان به ارزش ۲۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال جهت صدور رای به اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس ارسال شده است.

به گفته سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان صمت فارس از ابتدای سال جاری از  از تعداد ۶۲۸ واحد مرغ فروشی بازرسی شده است و برای ۳۸ واحد متخلف و گرانفروش پرونده تشکیل شده است.

حسنی تصریح کرد: پرونده این ۳۸ واحد متخلف، به ارزش یک میلیارد و ۹۷۲ میلیون ریال تشکیل و جهت صدور رای قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس ارجاع شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

استان ها

گفتگو و تحلیل