کد خبر: 8927
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۷
  • خبرنگار: سحر علیپور
  • چاپ
مدد جباری

مدد جباری مسئول تدارکات تیم استقلال بعد از ۲۵ سال حضور در فوتبال با تصمیم فرهاد مجیدی کنار گذاشته شد.

به گزارش پیام خبر، مدد جباری مسئول تدارکات تیم استقلال بعد از ۲۵ سال اخراج شد؛  این تصمیم فرهاد مجیدی واکنش و اعتراض بسیاری از پیشکسوتان باشگاه استقلال را به دنبال داشت.

مدد جباری پیرامون این تصمیم سرمربی استقلال گفت: پیش از عید از سمت باشگاه با من تماش گرفته شد و گفتند در تمرینات حاضر نشوم، نمی دانم این تصمیم چه دلیل داشت یا چه کاری کرده ام که این تصمیم گرفته شده است.

وی اضافه کرد: وقتی شخصی اخراج می شود باخود فکر می کند چه خطا یا اشتباهی کرده است، اما من کاری نکرده ام که حتی سو تفاهمی ایجاد کند.

جباری ادامه داد: در این ۲۵ سالی که در باشگاه استقلال هستم جز خدمت صادقانه رفتار دیگری از من ندیده اند، شاید بخاطر سلیقه شخصی این تصمیم گرفته شده است در مورد سلیقه نمی توانم کاری انجام دهم.

ممد جباری که قبلا نیز یک بار با تصمیم فرهاد مجیدی کنار گذاشته شده بود در گفت و گویی در ۲۶ مرداد ۹۹ گفته است: به خدا نمی‌دانم مشکل من چیست، فرهاد مجیدی به سعید رمضانی سرپرست تیم می‌گوید که به من برساند جلوی چشم سرمربی نباشم.

وی گفته بود: من میان استقلالی‌ها و پرسپولیسی‌ها عزت و احترام دارم، نمی‌دانم جرم من چیست که پس از ۳۰ سال آبروی مرا بردند.

برخی دلیل این اخراج ها و رفتار های نامناسب با مرد قدیمی استقلال را زیرآب زنی یکی از دوستان نزدیک فرهاد مجیدی می دانند، برخی هم بخش خرافه ماجرا را در دست دارند و می گویند فرهاد مجیدی معتقد است عمو مدد بدبیاری می آورد.

اما داستان زیرآب زنی را اینگونه تعریف می کنند که مدد جباری شاهد کتک خوردن یکی از کادر مدیریتی استقلال توسط لیدر باشگاه بوده است، که از قضا فرد محبوب سرمربی نیز هست و جباری کمکی به این کادر مدیریتی نکرده است، گزارش ها نشان می دهد این کادر مدیریتی به دلیل داشتن پرونده در حراست وزارت ورزش بدون جنجال کنار گذاشته شده است، اما اعتراض این فرد نسبت به مدد جباری سبب شده تا فرهاد مجیدی مسئول تدارکات را کنار بگذارد.

شاید فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال دلایل قانع کننده ای برای این تصمیم داشته باشد، اما عمو مدد استقلالی ها چیزی تا پایان بازنشستگی خود نداشت و بهتر بود این مرد که سابقه حضورش در استقلال از برخی بازیکن ها هم بیشتر است با لباس آبی ها بازنشسته می شد.

امیرحسین صادقی کاپیتان سابق استقلال در این خصوص در فضای مجازی واکنش نشان داده و نوشته بود: چی بگم از بی معرفتی آدم هایی که با خودخواهی، جاه طلبیشون روی انسان ها تاریخ مصرف میزارن، خلاصه دمت گرم آقا مدد زحمت کش.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل