کد خبر: 8960
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۵
 • خبرنگار: سحر علیپور
 • چاپ
جودو

تیم جودو ایران امروز فقط با کسب یک عنوان پنجمی محمد محمدی بریمانلو رقابت های قهرمانی آسیا را به پایان رساند.

به گزارش پیام خبر، تیم ۵ نفره جودو کاران ایران در رقابت های قهرمانی آسیا در قزاقستان بدون کسب مدال به کار خود پایان داد.

در این دور رقابت ها که ۱۹۵ ورزشکار از۳۰ کشور شرکت کرده بودند، هر ۳ نماینده ایران در ۹۰-، ۱۰۰- و ۱۰۰+ کیلوگرم مردان در دور نخست حذف شدند.

محمد محمدی بریمانلو کاپیتان تیم جودو در وزن منفی ۷۳ در ابتدا حریف ترکمنستانی خود را برد و در ادامه به تاجیکستان باخت و به جدول شانس رفت و بر حریف ازبکستانی پیروز شد و در بازی بعد به چین باخت و با عنوان پنجمی این رقابت ها را به پایان رساند.

امین کامیابی در وزن منفی ۸۱ حریف اردنی را برد و به سعید مولایی  از مغولستان بازی را واگذار کرد، قاسم باغچقی در وزن منفی ۹۰ از چین باخت، علی پرهیزگار در وزن منفی ۱۰۰ بازی را در ثانیه های آخر به حریف قزاقستانی خود واگذار کرد، سعید کرجی هم در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم به حریف کره جنوبی باخت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.