سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸۵ بیمار کرونا جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۳ هزار و ۸۸۴ نفر رسید.

به گزارش پیام خبر، سیما سادات لاری با اعلام آمار کرونا در کشور، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۲ هزار و ۵۸۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شده و ۲ هزار و ۴۹۳ نفر نیز بستری شده اند.

سخنگوی وزارت بهداشت افزود: مجموع بیماران کرونا در کشور به ۲ میلیون و ۶ هزار و ۹۳۴ نفر رسید.

وی اضافه کرد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸۵ بیمار کرونا جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۳ هزار و ۸۸۴ نفر رسید.

لاری عنوان کرد: خوشبختانه تاکنون یک میلیون و ۶۸۴ هزار و  ۵۷۰ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.

وی با بیان اینکه چهار هزار و ۲۲۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند، تصریح کرد: تاکنون ۱۳ میلیون و ۴۱۲ هزار و ۳۲۷ آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده است.

به گفته سخنگوی وزارت بهداشت، درحال حاضر ۲۵۷ شهرستان قرمز و ۱۲۹ شهرستان نارنجی هستند و بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مسافرت «از» و «به» شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی ممنوع است؛ همچنین ۵۱ شهرستان در وضعیت زرد و فقط ۱۱ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل