کد خبر: 9104
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
پوشاک

رئیس اتحادیه صنف پوشاک شیراز گفت: به استناد بخشنامه مورخ ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ اتاق اصناف فارس و نامه مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری فارس صنف پوشاک در شیراز تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

به گزارش پیام خبر، خدا بخش رضایی با اشاره به بخشنامه مورخ ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ اتاق اصناف فارس و نامه مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری فارس در گفتگو با خبرنگار پیام خبر گفت: صنف پوشاک در شیراز تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

رئیس اتحادیه صنف پوشاک شیراز افزود: این تصمیم با توجه به تداوم وضعیت قرمز کرونا در شهر شیراز اتخاذ شده است و اتحادیه صنف فروشندگان پوشاک شهرستان شیراز به فعالان این صنف موضوع را ابلاغ کرده و خواستار همکاری آنها در این زمینه با هدف حفظ سلامت عمومی شده است.

وی اضافه کرد: گشت مشترک ستاد کرونا استان فارس، متشکل از اتاق اصناف فارس، دانشگاه علوم پزشکی شیراز و فرمانداری شیراز با سرکشی به صنوف مختلف بر تخلف اصناف غیر ضروری مبنی بر فعالیت در وضعیت قرمز نظارت دارند.

رضایی تصریح کرد: بدین ترتیب به متخلفان تذکر داده می شود و  اگر  فعالان صنف پوشاک به تذکرات عمل نکنند پلمب خواهند شد و در صورتی که تخلفات ادامه یابد به تعزیرات ارجاع داده می شوند و جریمه نقدی خواهند شد که البته تا کنون موردی از جریمه نقدی در شیراز نداشته ایم و همکاری این صنف برای رعایت محودیت ها مطلوب بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل