کد خبر: 9119
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۷
عبدالرضا قاسم‌پور

جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مبارزه با بیماری کرونا با اشاره به تغییر رنگ بندی کرونایی در فارس گفت: روزانه پنج هزار خودرو جریمه محدودیت های تردد، می شوند که محدودیت های یک میلیونی، ۵۰۰ هزار و ۲۰۰ هزار تومانی بوده است و از مردم می خواهم رعایت کنند تا متضرر نشوند.

به گزارش پیام خبر، عبدالرضا قاسم پور، امشب در جمع خبرنگاران به صورت مجازی با اشاره به اینکه از مجموع ۳۶ شهرستان استان فارس، ۲۶ شهرستان در وضعیت قرمز، هشت شهرستان در وضعیت نارنجی و ۲ شهرستان «بختگان» و «سرچهان» در وضعیت زرد قرار دارند، تاکید کرد: محدودیت های مشاغل تا پایان هفته آینده تمدید شد و اگر تغییری حاصل شود، محدودیت ها هم تغییر می کند.

جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مبارزه با بیماری کرونا با یادآوری این مطلب که در روز و ساعت های آموزشی، سه نفر از کادر اجرایی می توانند در مدارس حضور داشته باشند، تاکید کرد: روزانه پنج هزار خودرو جریمه محدودیت های تردد، می شوند که محدودیت های یک میلیونی، ۵۰۰ هزار و ۲۰۰ هزار تومانی بوده است و از مردم می خواهم رعایت کنند تا متضرر نشوند.

معاون استاندار فارس با یادآوری این مطلب که اصناف هم که نقض پروتکل ها داشته باشند پلمب خواهند شد، تاکید کرد: دورکاری کارکنان هم متناسب با رنگ بندی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه برنامه های فرهنگی و اجتماعی هم تعطیل است و برای مراسم احیا هم جزئیات مراسم شب های احیا بعدا اعلام خواهد شد، اضافه کرد: تا الان برنامه احیا بر اینست که حداکثر ۲ ساعت و در فضای باز برگزار شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل