ریه کرونایی

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: برنامه های مطالعاتی «راهنمای طبقه بندی عوامل خطر در بیماری کرونا و درمان سرپایی ضد میکروبی تزریقی که به همت دانشگاه علوم پزشکی شیراز تهیه شده است به عنوان سند ملی و الگو مورد استفاده قرار می گیرد.

به گزارش پیام خبر، قاسم جان بابایی  در نشست مجازی با حضور معاونان درمان دانشگاه ها و روسای بیمارستان های سراسر کشور با اشاره سفر یک روزه خود و بازدید از بیمارستان های مرجع کرونا در شیراز گفت: مدیریت درمان بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز همواره از ابتدای پاندمی تا کنون در کشور سرآمد بوده است.

 معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به طرح های تحقیقاتی موفق در زمینه کروناویروس در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، افزود: استان فارس نیز همچون دیگر استان های کشور در دوران همه گیری کروناویروس با موج های شدید بیماری و بحران کرونا رو به رو بوده است که با مدیریت و تلاش های بی وقفه متولیان سلامت و همکاری بین بخشی دستگاه های اجرایی، به خوبی مدیریت و اقدامات لازم صورت گرفته است.

اورنگ ایلامی نیز در این نشست مجازی با ارایه توضیحاتی پیرامون برنامه های تحقیقاتی «راهنمای طبقه بندی عوامل خطر در بیماری کووید ۱۹» و «درمان سرپایی ضد میکروبی تزریقی»، آخرین وضعیت بیماری کرونا در فارس را بازگو کرد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با اشاره به افزایش مراجعات بیماران و افراد مشکوک ابتلا به کرونا به مراکز درمانی در فارس، از راه اندازی مجدد بیمارستان پشتیبان در شیراز خبر داد و گفت: این بیمارستان با هدف ارایه مراقبت‌های پزشکی از بیماران کرونایی و پشتیبانی از بیمارستان های مرجع کرونا وارد چرخه درمان شده است و بیماران سطح سه مبتلا به کرونا، برای دریافت خدمات درمانی به بیمارستان پشتیبان منتقل می‌شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل