کد خبر: 9129
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۳
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
حمید رضا حدائق

مسئول قرارگاه عمار منصوریه از توزیع بیش از ۷۰۰ بسته معیشتی میان نیازمندان خبر داد.

به گزارش پیام خبر، حجت الاسلام حمیدرضا حدائق عصر امروز در نشست رسانه ای با اصحاب رسانه با اشاره به برگزاری چندمین مرحله از توزیع کمک های مومنانه در میان نیازمندان بیان کرد: به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان قرارگاه تبلیغی جهادی عمار بیش از ۷۰۰ بسته معیشتی را به همت خیرین میان نیازمندان توزیع کرد.

مسئول قرارگاه «عمار» منصوریه در ادامه اضافه کرد: از تعداد ۷۰۰ بسته معیشتی ۳۰۰ بسته به صورت مشترک با ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خفر در این شهرستان توزیع شد و مابقی بسته های معیشتی همت در شیراز توزیع شده است، بسته های معیشتی شامل برنج، روغن، سویا، ماکرونی، رب گوجه و حبوبات بوده است.

مدیر مدرسه علمیه منصوریه شیراز تصریح کرد: طلاب و مبلغین قرارگاه عمار با سفر به شهرستان خفر و روستاهای اطراف به توزیع بسته های معیشتی پرداختند و در کنار آن همچنین به تبلیغ نیز پرداختند.

وی با اشاره به روایتی از امیرالمومنین(ع) در خصوص کمک های مومنانه افزود: خوشابحال آنان که به بندگان خدا نیکی کند و برای آخرت خود زاد و توشه برگیرد.

مسئول قرارگاه عمار به فعالیت های جهادی مبلغین این قرارگاه نیز اشاره کرد و بیان داشت: همچنین مبلغین قرارگاه عمار در محله ها و روستا ها نیز به صورت جهادی و با همت خیرین اقلام ضروری خانواده های نیازمند را تهیه و میان نیازمندان توزیع می کنند.

مسئول قرارگاه عمار در پایان همچنین از طبخ غذای گرم به مناسبت میلاد کریم اهل بیت (ع) خبر داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل