بهروز مرامی

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از پایان جشنواره عیدانه ۱۴۰۰ با داوری بیش از ۴۰۰ اثر خبر داد.

به گزارش پیام خبر بهروز مرامی اعلام کرد: با همکاری موسسه فرهنگی و هنری پادرا امیر پارس و پایان یافتن مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره عیدانه ۱۴۰۰ پس ازتفکیک آثاربه مرحله داوری وارد شده ایم و با توجه به اینکه این رویداد در بستر فضای مجازی برگزار شد، شاهد بیش از ۴۰۰ اثر از سوی شرکت کنندگان بودیم که با دقت و تمرکز داوری شدند.
وی با تکریم از استقبال شرکت کنندگان، اظهار کرد: این جشنواره در پنج رشته عکس، بازیگری تک بازیگر، نقاشی، داستانک، دلنوشته و خاطره توسط داوران امیرصادقی، محمدامین محمدی، رباب کیانی، شیوا حسینی به مرحله داوری رسیدند و بیش از ۴۰۰ اثر نیز به دبیرخانه رسیده و گاها استعدادهای بی نظیری راشاهد بوده ایم.
مرامی در ادامه اسامی برگزیدگان را به شرح ذیل اعلام کرد: بازیگری تک بازیگر برگزیدگان شامل، نازنین ترنگ، سامان شکیبا، مهرداد نعمت الهی، مژده فروتن و شایستگان تقدیر شبنم قیصری، ندامحمدیان، فاطمه تسلط، علی دالوند، یاسمن کوچکی است.  
وی منتخبین نقاشی و برگزیدگان را مرضیه ناجی، اسکندرسلمانپور، عالیه عابدی، نسیم هژبریان، محمدناصری راد، مریم موسوی، علیرضا کشاورز، مهران عبدی اعلام و شایستگان تقدیر را ناهید بهادری، مهسارفیعی، ساناز سهرابی، معرفی داشت و همچنین برگزیدگان در بخش دلنوشته و خاطره به مهتاب رحیمی، فاطمه اولیایی و سحر نعمتی تعلق گرفت.
معاون هنری سینمایی فرهنگ و ارشاد فارس در بخش عکس برگزیدگانی همچون محمدناصری راد، زهرا دشت بشی، شیما رحیمی، سید محسن جعفری، شیواحسینی، عارف عباسی، مبینا میری، رویا امیدوار و شایستگان تقدیر را سمیه مقامی و برگزیدگان بخش داستانک را مهشید پاکدامن، ابوالحسن اکبری، محمدجاویدی، و بیان کرد: شایستگان تقدیر هم شامل زهرا دشت بشی و مهدیس خلیلی می باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل