کد خبر: 9153
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۶
کمک مومنانه

از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بیش از ۵ میلیارد ریال کمک های مومنانه و بسته های حمایتی و معیشتی توسط هیئت انصارالحسین (ع) مشهدالرضای شهرستان سپیدان جهت اقشار نیازمند تهیه و توزیع شده است.

به گزارش پیام خبر، مهدی احمدپور، مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی این هیئت در این رابطه گفت: این کمک های مومنانه و بسته های معیشتی شامل برنج، روغن، ماکارونی، گوشت گرم و منجمد، مرغ گرم، تن ماهی، شکر و انواع اقلام خوراکی و میوه و همینطور پوشاک و ملزومات زندگی است که در ۷ مرحله بین نیازمندان و خانواده های مستضعف در شهر اردکان ‌و روستاهای اطراف و نیز سایر نقاط استان توزیع شده است.

احمدپور افزود: این کمک ها همچنان ادامه خواهد داشت و به همین منظور و با توجه به قرارگرفتن در ماه مبارک رمضان، تلاش میکنیم مقادیر بیشتری از  کمک های مومنانه را در اختیار نیازمندان قرار دهیم  و با توجه به  مناسبت روز ۱۵ رمضان که مقارن با ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) می باشد توزیع نان صلواتی توسط خیرین سپیدان و هیئت مجمع الرضا را در سطح‌ نانوایی های شهرستان سپیدان را خواهیم داشت تا به نیازمندان و مستمندان نان صلواتی داده شود.

مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی هیئت، اضافه کرد: به منظور جلوگیری از گسترش ویروس منحوس کرونا، این هیئت مقادیر زیادی ماسک سه لایه و جراحی خریداری و در اختیار دانش آموزان و نیازمندان قرار داده است و تعدادی کپسول اکسیژن نیز تهیه و در اختیار افرادی که دچار بیماری کرونا گردیده اند قرار داده است.

وی، اضافه کرد: تمامی این کمک ها توسط خیرین محترم و بانیان خیر شهرستان سپیدان تهیه و با نظارت دستگاه های مسئول توزیع شده است.

احمدپور در پایان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنین روزه دار در این ماه پر خیر و برکت، اضافه کرد: همشهریان و خیران عزیز در صورتی که قصد انجام کمک خیر و مومنانه داشته باشند می توانند به دفتر این هیئت در شهرستان سپیدان مراجعه کنند.
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل