کد خبر: 9188
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۶
کتاب«خیلی بیشتر از یک نفر»

کتاب «صالح شیعاوی» با نام «خیلی بیشتر از یک نفر» اردیبهشت ۱۴۰۰ چاپ شد.

به گزارش پیام خبر، به گفته مولف کتاب یادشده، این بیست و شش قطعه ترانه را با تمام وجود تقدیم می‌کنم به همه‌ کسانی که دوست دارند احساساتشان را قلقلک بدهند. ۲۰ درصد از فروش این کتاب، همانند کتاب قبلی به ایتام خرمشهری تخصیص می‌یاید و اگر علاقه‌مندی از نظر مالی در تهیه‌ این کتاب مشکل داشته باشد، این کتاب به صورت رایگان به ایشان تقدیم می‌شود.

صالح شیعاوی، متولد ۲۶ آبان ۷۰ خرمشهر که از سن ۱۴ سالگی به همراه خانواده به شیراز نقل مکان کرده است، گفت: زمینه‌های موفقیتم در این شهر، روز به روز فراهم‌تر شد تا جایی که ۴ سال بعد از مهاجرت به شیراز با بزرگانی چون امیرهمایون یزدانپور، حسین سلطانی مقدم، کمال سام، نادر فخرآور، محسن مجیدی و جواد فرج پور که همگی از وزنه‌های سنگین ادبی شیراز هستند آشنا شدم و اشعارم از همان زمان در روزنامه‌های شیراز چاپ و منتشر شد. هر هفته سعی می‌کردم اشعار قوی بنویسم تا دیده و شنیده شوم.

وی درباره تجربیاتش در ادبیات، ادامه می دهد: اولین کتابم با عنوانِ «بیست و شش» سال ۱۳۹۸ چاپ شد و کتاب دومم با نام «خیلی بیشتر از یک نفر» نیز اردیبهشت ۱۴۰۰ چاپ و رونمایی شد.

مولف کتاب یادشده، افزود: این کتاب شامل ۲۶ عنوان ترانه‌ عاشقانه است که در اقدامی مبتکرانه، هر ترانه را به یک نفر از انسان‌های شریفی که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در زندگی‌ام نقش داشتند، تقدیم کردم.

شیعاوی با بیان اینکه کتاب فوق توسط انتشارات کتیبه‌ نوین در شیراز منتشر شد، عنوان کرد: سعی کردم قوی‌ترین اشعارم را به چاپ برسانم و برای چاپ سومین کتابم (آبانماه) آماده شوم.

وی افزود: کرونا فرصتی برای جمع آوری اشعارم بود. این ویروس منحوس گاهی اوقات باعث شد با تمام توان در منزل به دنبال اشعارم بگردم و آنها را برای چاپ در کتاب، ویرایش کنم. آثار منفی این ویروس، تعطیلی انجمن‌های شهر بود که فرصت دیدار با دوستان و شعرخوانی را از ما گرفت. ولی در کل، به این خاطر که اکثر اوقات در منزل بودم، فرصت خوبی برای نوشتن، پیش روی من گذاشت.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • امیرسام شاهد IR ۲۲:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۹
    0 0
    آقای شیعاوی رو خیلی دوست دارم انسان شریفی هست

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل