کد خبر: 9225
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲
توزیع 10 هزار بسته معیشتی

همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و در قالب برگزاری همایش کریمانه رمضان بسته های حمایتی موقوفات ویژه نیازمندان شهر شیراز توزیع شد.

به گزارش پیام خبر، مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف فارس با اعلام این مطلب گفت: در نیمه اول ماه مبارک رمضان امسال به همت مجموعه فرهنگی مذهبی منهاج الهدی چهاردهمین همایش کریمانه با هدف حمایت از نیازمندان و خانواده هایی که به جهت شیوع ویروس کرونا در شرایط مناسب معیشتی و اقتصادی قرار ندارند؛ برگزار و ۱۳۱۳ بسته شامل سبد ارزاق و بن کارت کالا توزیع شد.
جواد یزدانی، افزود: این بسته های حمایتی با هزینه ۲ میلیارد ریال از محل کمک های خیرین، موقوفات شهر شیراز از جمله موقوفه های زنهاری و میراب نهر اعظم تهیه و با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و همچنین برخی از گروه های جهادی در اختیار مددجویان و خانوا ده های نیازمند شناسایی شده قرار داده می شود.   
وی تصریح کرد: سنت نیکو و دیرین دستگیری از نیازمندان و حمایت از ایتام همواره در ماه مبارک رمضان وجود داشته است و این ماه فرصت مغتنمی است برای انجام امور خیرخواهانه به نحوی که تا پایان ماه مبارک ویژه برنامه های مواسات و همدلی و توزیع بسته های معیشتی از محل کمک های خیرین، موقوفات و عموم مردم تداوم خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل