کد خبر: 9226
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸
  • خبرنگار: محمدحسین نیکوپور
  • چاپ
فیلم کوتاه آبیاد

فیلم کوتاه «آبباد» به نویسندگی و کارگردانی بهرام سلمانی پس از تولید از میز تدوین گذشت و آماده نمایش شد.

به گزارش پیام خبر، فیلم کوتاه آبباد روایت دختر و پسرجوانی است که بدلیل  مشکلات مالی ازدواجشان عقب می افتد و سر دوراهی گیر می کنند. دختر به نذر و نیاز و دخیل بستن اعتقاد دارد و پیشنهاد رفتن به آبباد می دهد و پسر که آن اعمال را خرافات می داند سر دو راهی زندگی و اعتقاد گرفتار می شود.

در ادامه بهرام سلمانی کارگردان این اثر گفت: آبباد جدال بین اعتقاد و راه و روش برای رسیدن به خداوند است و اینکه در آن مکان مراسمی اتفاق می افتد که سازندگان فیلم آداب آبباد را نه تایید و نه رد می کنند و این بعهده مخاطب است که خود عقلانی به موضوع نگاه و اندیشه کند.
بهرام سلمانی تهیه کننده آبباد درخصوص عوامل این فیلم ۳۰دقیقه ای، گفت: این فیلم باهمکاری انجمن فیلم کوتاه شیراز و مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس تولید شده است که با هنرمندی رضاحیدپور و بازی پرهام اسماعیلی، فاطمه نیکنام، شاهرخ ایوبی، شادمهر محمودی و فیلم برادر اثر مهدی فلامرزی، مدیر تولید لیلا دلبر، منشی صحنه عسل سلمانی تدوین و صداگذاری حمید روزیطلب، طراح صحنه غزل سلمانی، عکاس آرمیتا گزینی، صدابردار شاهرخ ایوبی و دستیار فیلم بردار شادمهر محمودی از میز تدوین گذشت و آماده نمایش شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل