کد خبر: 9274
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۵
  • خبرنگار: سمیرا مولودی
  • چاپ
آموزش مجازی ، آموزش و پرورش ، فرهاد اسماعیلی ، خدمات آموزشی

مدیرکل امداد فارس گفت: ۳۶ هزار و ۷۵۴ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام(ره) در سال گذشته از خدمات آگاه سازی و آموزش خانواده بهره مند شدند.

به گزارش پیام خبر، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس از بهره مندی ۳۶۷۵۴ نفر مددجوی تحت حمایت این نهاد از خدمات آگاه سازی و آموزش خانواده در سال گذشته خبر داد.

او با بیان اینکه این برنامه ها به منظور تقویت رشد باورهای دینی و اعتقادی و توانمند سازی فکری و فرهنگی، مذهبی مددجویان برگزار می شود، افزود: به دلیل شرایط موجود جامعه در پی شیوع بیماری کرونا، تمامی آموزش ها به صورت مجازی و با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی صورت گرفته است.

بذرافشان یادآور شد: این آموزش ها در سرفصل های مختلفی همچون اخلاق اسلامی، احکام، قرآن، آسیب های اجتماعی، سبک زندگی اسلامی، آمادگی برای ازدواج و ... و با بهره گیری از اساتید مختلف در زمینه های مورد نیاز به مددجویان ارائه شده است.

مدیرکل امداد فارس با اعلام اینکه ۳۶ هزار و ۷۵۴ مدد جو از آموزش های مذکور بهره مند شدند، گفت:از این تعداد ۳۱۲۴ نفر کودک و دانش آموز، ۳۰۲ نفر دانشجویان و طلاب علوم دینی، ۹۴۱۳ نفر از زوج های جوان و دختران و پسران مستعد ازدواج، ۷۸۸۱ نفر دختران و پسران بازمانده از تحصیل،  ۱۳۹۷۹ نفر زنان سرپرست خانواده، ۳۱۰ نفر مستعدین خودکفایی و ۱۷۴۵ نفر از سالمندان بودند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل