کد خبر: 9297
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۱
مدیر مخابرات منطقه فارس در دیدار با فرماندار شهرستان داراب

مدیر مخابرات منطقه فارس در دیدار با فرماندار شهرستان داراب گفت: افزایش هزینه ها مانع بزرگی در راستای سرمایه گذاری و توسعه تلفن ثابت است و افزایش عادلانه تعرفه ها به منظور توسعه امری ضروری است.

به گزارش پیام خبر، جلسه بررسی مشکلات ارتباطی شهرستان داراب با حضور مهندس ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس؛ مهندس فرودی، فرماندار شهرستان در دفتر مهندس ایزدی روز یک شنبه مورخ 19 اردیبهشت برگزار شد.

در این جلسه مشکلات ارتباطی شهرستان داراب در حوزه های تلفن ثابت، تلفن همراه و اینترنت پر سرعت در مناطق شهری و جاده ای  از سوی فرماندار شهرستان مطرح گردید  و مدیران حاضر در جلسه به بحث و گفتگو در خصوص مشکلات شهرستان پرداختند.

مدیر مخابرات منطقه فارس، ضمن تشریح وضعیت موجود در شهرستان  و همچنین برنامه ها و پروژه های قابل اجرا در آینده بر متعهد بودن مخابرات منطقه فارس نسبت به  برطرف کردن مشکلات ارتباطی شهرستان تاکید نمود  و اظهار داشت: افزایش هزینه ها مانع بزرگی در راستای سرمایه گذاری و توسعه تلفن ثابت است و افزایش عادلانه تعرفه ها به منظور توسعه امری است ضروری و  مخابرات  منطقه فارس را درراه خدمت گذاری بهتر به مردم شریف استان یاری می کند.

 در ادامه مهندس فرودی فرماندار شهرستان داراب با اشاره به رشد تکنولوژی در کشور بیان داشت: انتظارات مردم با توجه به میزان پیشرفت تکنولوژی از حوزه ارتباطات بالا رفته است.

مهندس فرودی از مهندس ایزدی به منظور بازدید میدانی از شهرستان داراب دعوت به عمل آورد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل