کد خبر: 9318
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۲
فرشید ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس

مدیر مخابرات منطقه فارس با ارسال پیام تبریک به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کارگر، از زحمات کارکنان مخابرات منطقه فارس تقدیر کرد.

به گزارش پیام خبر، فرشید ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس با ارسال پیام تبریک به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کارگر، از زحمات کارکنان مخابرات منطقه فارس تقدیر کرد.
متن پیام تبریک مهندس ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس به شرح ذیل است:

۱۱ اردیبهشت ماه، همزمان با روز جهانی گرامیداشت  مقام کارگر، فرصتی است مناسب جهت تقدیر از مقام کارگران، این قشر زحمت کش و فعال در جامعه اسلامی.

ارزش کار و کارگر ارزشی همیشگی است در جامعه اسلامی که بر حفظ کرامت کارگر تاکید فراوان شده است، گرامیداشت مقام و منزلت کارگر به یک روز محدود نیست.  کارگران گرانقدری که ضمن تلاش برای معاش خود و خانواده  با کار و ابتکار سازنده در جهت توسعه و ارتقاء کیفی تولیدات داخلی می کوشند و در روند تحول اقتصادی کشور سهم شایسته ای ایفا می کنند.

اینجانب ضمن تبریک روز کارگر، از زحمات بی دریغ همکاران صدیق و فداکارمخابرات منطقه فارس که با تلاش و کوشش خود تمام سعی خود را در راستای محقق شدن شعار سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی» و همچنین رساندن مخابرات منطقه فارس به جایگاه شایسته خود بکار می گیرند، تقدیر و تشکر می کنم و از خداوند متعال سعادت و سربلندی ایران اسلامی  را به همت بازوان توانمند کارگران با ایمان مسئلت می کنم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل