فرشید ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس

مدیر مخابرات منطقه فارس گفت: امکان تبدیل سیم کارت های اعتباری با ۳۰ درصد تخفیف تا پایان خرداد ماه جهت مشترکین سیم کارت اعتباری همراه اول در سطح استان فراهم شده است.

به گزارش پیام خبر، فرشید ایزدی،  ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر گفت: همراه اول امکان تبدیل سیم کارت اعتباری به همراه اول را  با تخفیف ۳۰ درصدی برای مشترکین خود در نظر گرفته است.

مدیر مخابرات منطقه فارس در خصوص مدت زمان اجرای این طرح افزود: این امکان از ۲۳ اردیبهشت تا پایان خرداد ماه جاری  در اختیار مشترکین تلفن همراه اعتباری است.

وی در خصوص هزینه های اجرای این طرح افزود:  هزینه تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی یکصد هزار تومان است که با تخفیف اعمال شده به مبلغ ۷۰ هزار تومان کاهش یافته است.

ایزدی اضافه کرد: اپلیکشن «همراه من» منوی خدمات، قسمت تبدیل سیم کارت،درگاه غیر حضوری تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمیاست.

وی افزود: امکان فعال سازی این سرویس به صورت حضوری در مراکز اعلام شده در سایت همراه اول به آدرس www.mci.ir نیز  وجود دارد.

ایزدی تصریح کرد: بلافاصله پس از تبدیل سیم کارت  بسته ای با اینترنت هدیه ۳۰ گیگابایت به مدت ۱ ماه از زمان فعال سازی و تخفیف ۵۰ درصدی تعرفه مکالمه درون شبکه ای ( ثابت و همراه)به مدت ۶ ماه  و ماهانه یکصد پیامک رایگان به مدت ۶ ماه برای مشترک فعال می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل