فرشید ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس

مدیر مخابرات منطقه فارس بمناسبت فرارسیدن روز جهانی ارتباطات پیامی صادر کرد.

به گزارش پیام خبر، فرشید ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس بمناسبت فرارسیدن روز جهانی ارتباطات پیامی صادر کرد، در این پیام آمده است:

به نام خدا

در آستانه ۲۷  اردیبهشت ماه "روز جهانی مخابرات و جامعه اطلاعاتی  با شعار " سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال در زمان های بحران" قرارداریم.

این نام گذاری منجر به تعیین چشم انداز و مجموعه ای از سیاست ها ی عملی برای ما و تمام  دست  اندرکاران  حوزه  مخابرات و فناوری اطلاعات می گردد و این امکان را به ما می دهد تا تصمیم گیری هایی مبتنی بر شواهد و بر اساس تحلیل داده ها داشته باشیم.

در این روزها که تمام جهان با چالش بیماری کرونا و شرایط ویژه رویارویی با آن مواجه است، نقش حیاتی جامعه اطلاعاتی  و ارتباطی در زمان این بحران بسیار پر رنگ شد چرا که با اجرای قرنطینه در سراسر جهان همه نگاه ها به سمت اینترنت و ادامه کار و زندگی به صورت غیر حضوری بود تا هم زندگی جریان داشته باشد و هم اقتصاد کشور ها رونق داشته باشد.

 ضمن تبریک این روز به شما همکاران گرامی،  انتظار می رود با شناخت بهتر این شعار و نگاهی دقیق به آن، فرصت تبدیل  داده ها به اطلاعات مورد نیاز و مسیر حرکت به سوی پیشرفت و توسعه  را شناخته و عملی نمایید.

مخابرات منطقه فارس نیز با به کارگیری زیر ساخت های نوین ارتباطی  و واگذاری سرویس های جدید در بستر فیبر نوری  نظیر "تانوما" در جهت تحقق ارتباطی فراگیر گام بر می دارد.

با نام گذاری سال ۱۴۰۰ توسط مقام معظم رهبری، به عنوان "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها"، امیدوارم به حول وقوه الهی با تلاش مجدانه نیروی انسانی  به سمت تحولات نوین در فناوری ها و داده های  اطلاعاتی  و تحولات اجتماعی حرکت نمائیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل