کد خبر: 9385
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۹
  • خبرنگار: محمدحسین نیکوپور
  • چاپ
جمشید رضایی انجمن کتاب استان فارس

رئیس انجمن کتاب استان فارس گفت: نخستین وبینار آموزشی کشوری جام باشگاه‌های کتابخوانی کشور، با حضور روسای انجمن کتاب شهرستان‌های استان فارس، برگزار شد.

به گزارش پیام خبر، جمشید رضایی،افزود: انجمن‌های کتاب شهرستان‌های فارس را در راستای سازماندهی و ساماندهی بیشتر برای فرهنگ‌سازی کتابخوانی در همه شهرستان‌های فارس راه‌اندازی کردیم. بسترسازی برای شرکت در جشنواره‌های جام باشگاه‌های کتابخوانی، پایتختی کتاب، مروجین کتابخوانی، روستاها و عشایر دوستدار کتاب و ... از کارکردهای این انجمن‌های مردمی در شهرستان‌هاست.
رئیس انجمن کتاب فارس ادامه داد: گروه‌های مطالعاتی کودک و نوجوان که در جام باشگاه‌های کتابخوانی نام‌نویسی کنند، می‌توانند افزون بر حضور در جشنواره، از سه گونه تخفیف خرید و بهره‌گیری از کتاب‌های نیز استفاده کنند. اگر بخواهند از ۳ هزار کتاب برتر که دبیرخانه جشنواره شناسانده است، خریداری کنند، تا ۵۰ درصد تخفیف، اگر از دیگر کتاب‌های کودک و نوجوان بخواهند خریداری کنند تا ۳۰ درصد تخفیف و اگر بخواهند با نرم‌افزارهای تاقچه و دانی از نسخه نرم‌فزاری کتاب‌های بهره گیرند، تا ۷۰ درصد تخفیف را خواهند داشت.
وی بیان کرد: کتابفروشی‌هایی که در این جشنواره شرکت کنند نیز می‌توانند از امتیازات و تسهیلات جشنواره نیز بهره گیرند.  
یادآور می شود: دوست‌داران برای آشنایی با این جشنواره، ثبت باشگاه و دیدن فهرست ۳ هزار کتاب برتری که جشنواره با تخفیف ۵۰ درصدی برای اعضای باشگاه‌ها شناسانده است، می‌توانند از سامانه  bookpromotion.ir دیدن کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل