کد خبر: 9395
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۰
  • خبرنگار: محمدحسین نیکوپور
  • چاپ
ششمین کنگره انجمن‌های ارتوپدی

ششمین کنگره انجمن‌های ارتوپدی شاخه‌های جنوب و مرکز کشور در شیراز از ۲۹ اردیبهشت ماه به میزبانی شیراز آغاز شده و امروز جمعه ۳۱ اردیبهشت به کار خود پایان می‌دهد.

به گزارش پیام خبر، رئیس ششمین کنگره انجمن‌های ارتوپدی شاخه‌های جنوب و مرکز کشور در شیراز جمعه ۳۱ اردیبهشت‌ماه در جمع خبرنگاران بیان کرد: این کنگره پربار به همت انجمن ارتوپدی ایران شاخه فارس، گروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی و مرکز تحقیقات استخوان و مفاصل شیراز بصورت مجازی در حال برگزاری است.

دکتر غلامحسین شاهچراغی ادامه داد: البته این کنگره با حضور نمایندگانی از شاخه‌های جنوب، مرکز و نیز تهران و مازندران، به صورت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مرکز رشد فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جریان است.

دبیر علمی این کنگره نیز با اشاره به حضور بیش از ۷۵ نفر از اساتید و متخصصین ارتوپدی از اقصی نقاط جهان در این کنگره، خاطرنشان کرد: متخصصین این حوزه در ششمین کنگره انجمن‌های ارتوپدی شاخه‌های جنوب و مرکز کشور در شیراز طی سه روز و در قالب هشت سمپوزیوم و هفت پانل به بحث و تبادل نظر پیرامون تازه‌ترین و چالش‌برانگیزترین مباحث ارتوپدی می‌پردازند.

دکتر امیدرضا مومن‌زاده ابراز امیدواری کرد که با کنترل هرچه سریعتر همه‌گیری کووید-۱۹ در سالهای آینده ساهد برگزاری حضوری این مجددا کنگره باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل