آیین افتتاح ایستگاه مترو وکیل الرعایا شیراز

مدیر مخابرات همراه با مدیران ارشد سازمان، ضمن دیدار با مهندس مرادی، رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شیراز از مراحل پیشرفت اجرایی خط ۲ متروی شیراز بازدید کرد.

به گزارش پبام خبر، مدیر مخابرات همراه با مدیران ارشد سازمان ضمن دیدار با مهندس مرادی، رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شیراز از مراحل پیشرفت اجرایی خط ۲ متروی شیراز بازدید کرد.

این دیدار  در راستای هماهنگی هر چه بیشتر اداره مخابرات منطقه فارس  و سازمان حمل و نقل ریلی شیراز و همچنین رفع موانع و چالش های موجود برگزار شد.

مهندس ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس  ضمن تقدیر  از خدمات صورت گرفته توسط مهندس مرادی،  رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شیراز، اظهار داشت: مخابرات منطقه فارس تمام تلاش خود را در راستای همکاری  و تفاهم نامه های بیشتر به کار خواهد بست.

وی افزود:  در راستای انجام همکاری های لازم و  خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان شیراز با  وجود  به هزینه بر بودن جابجایی تاسیسات مخابراتی، نهایت همکاری با سازمان حمل و نقل ریلی شیراز انجام شده  و در مواقع نیاز تاسیسات مخابراتی جابجا شده است و این تغییرات در آینده نیز صورت خواهد گرفت.

مدیر مخابرات منطقه فارس اظهار داشت: با توجه به همکاری مناسب بین مخابرات منطقه فارس و سازمان حمل و نقل ریلی تقریبا تمام ایستگاه های مورد بهره برداری مترو شیراز تحت پوشش آنتن تلفن همراه می باشد و ایستگاه وکیل نیز در دست اقدام است و در آینده نزدیک  راه اندازی خواهد شد.

براین گزارش، این جلسه با نشست تخصصی همراه با پرسش و پاسخ مدیران  و معاونین بهره برداری سازمان حمل و نقل ریلی همراه بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل