کد خبر: 9437
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۷
  • خبرنگار: سحر علیپور
  • چاپ
محمد جواد آذری جهرمی

وزیر ارتباطات در فضای مجازی از بسته ۷ گیگابایتی اینترنت رایگان بر روی اپراتورهای تلفن همراه در روزهای انتخابات خبرداد.

به گزارش پیام خبر، محمد جواد آذری جهرمی در پستی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد به هر کد ملی یک بسته ۷ گیگابایتی اینترنت  یک ماهه برای روزهای داغ انتخابات تعلق می گیرد.

وزیر ارتباطات عنوان کرده ثبت نام برای این  بسته اینترنت رایگان امروز عصر آغاز خواهد شد، و این بسته فقط بر روی اپراتورهای تلفن همراه ارائه خواهد شد.

وی نوشته است:

لطفا این مطلب رو با دقت مطالعه کنید:

۱.ستاد ملی کرونا برای حفظ سلامت مردم در روزهای انتخابات، تبلیغات در فضای مجازی رو تجویز کرده است و علاوه بر دستوراتی به ستاد های انتخاباتی به استفاده از این ظرفیت، از وزارت ارتباطات هم خواسته است که مردم برای این روزها، بسته های رایگان اینترنت ارائه کند.

۲.ما برای شما یک بسته ۷ گیگابایتی اینترنت(نپرسید داخلی، اینترنت یک شبکه بین المللی است) یک ماهه به عنوان هدیه در نظر گرفتیم. به هر کد ملی یک بسته تعلق می گیرد.

۳.برای اینکه یکباره شبکه تحت فشار قرار نگیرد و سرعت افت نکند، ثبت نام در یک هفته انجام می شود، تقسیم بندی ثبت نام بر اساس رقم آخر کد ملی خواهد بود. هر بسته از زمن فعال سازی تا یک ماه اعتبار دارد.

۴. این بسته ها فقط بر روی اپراتورهای تلفن همراه ارائه خواهند شد.

۵. از امروز عصر، ثبت نام آغاز خواهد شد.

۶. بسته های فعال فعلی شما، در حال رزور نگهداری می شوند و پس از اتمام بسته هدیه، باقیملنده بسته قبلی شما قابل استفاده خواهد بود.

۷.ما با هیچ کس برای بسته هدیه تماس نخواهیم گرفت، از شما درخواست ارسال هیچ کد فعالسازی هم نخواهیم کرد، ثبت نام هم صرفا از طریق سایتی خواهد بود که امروز از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهیم کرد. بنابراین مراقب کلاهبرداران باشید.

لطفا این مطلب رو به هرطریقی تونستید به اشتراک بگذارید تا همه مطلع بشوند و جا نمونند.

روزتون خوش

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل