کد خبر: 9448
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۸
  • خبرنگار: محمدحسین نیکوپور
  • چاپ
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان  و پست

در دیدار مدیران کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و پست بر گسترش خدمات پستی کانون پرورش به سراسر فارس تاکید شد.

به گزارش پیام‌خبر، جلسه بررسی زمینه‌های تعامل و همکاری‌های مشترک کانون فارس و اداره کل پست استان با حضور سعیدرضا کامرانی و مهدی آزادی، مدیران کل دو اداره در شیراز برگزار شد.  
بر این اساس، سعیدرضا کامرانی، مدیر کل کانون فارس در این جلسه با اشاره به سابقه فعالیت کانون و اهمیت توجه به فرهنگ و هنر و ادب به‌ویژه برای کودکان و نوجوانان بخشی از فعالیت‌های مهم کانون را برشمرد. کامرانی با اشاره به فعالیت کتاب‌خانه‌های پستی و خدمت‌رسانی به کودکان مناطق روستایی و محروم خواستار توجه ویژه به مرسولات پستی و کاهش تعرفه‌ها شد. او همچنین به فعالیت بخش مکاتبه‌ای آفرینش‌های ادبی استان نیز اشاره کرد و پیشنهاد داد در صورت امکان صندوق‌های پستی در مناطق بیشتری از روستاها، در نزدیکی مدارس نصب شود تا اعضای مکاتبه‌ای با سهولت و سرعت بیشتر موفق به ارسال و دریافت نامه‌هایشان شوند.
کامرانی با اشاره به شعار سال و نام‌گذاری از سوی رهبر معظم انقلاب، تولید محتوا، پشتیبانی و مانع‌زدایی برای مخاطب کودک و نوجوان را وظیفه‌ی کانون و همه‌ی مسوولان دانست.   
مهدی آزادی، مدیر کل اداره پست استان فارس نیز به فعالیت و ارائه خدمت به کودکان و نوجوانان را از وظایف هر دو اداره کل عنوان کرد.
اوگفت: من نیز از خدمات کانون در نوجوانی در زمانی که ارتباطات به این گستردگی نبود بهره‌مند شده‌ام. در دنیای امروز،   گستردگی رسانه و پیشرفت تکنولوژی با همه چالش‌ها و تغییرات ارتباطی باعث تغییر ذائقه ی مخاطب هم شده است اما این گستردگی دلیلی بر غفلت از فعالیت‌های نوستالژیک کانون نمی‌شود.  
آزادی در ادامه افزود: در دنیای امروز که کودکان ونوجوانان آماج بمباران اطلاعاتی حتی هستند، باید جایگاه کانون را شناخت و به مطالبات آن پاسخ داد. بنابراین احساس و اعتقاد دارم که باید در کنار شما و با هدف انجام مسوولیت و وظیفه‌ای که بر عهده داریدگام برداریم تا آنچه زمانی از شما به ما خیر رسیده به جامعه  و مجموعه کانون برگردانیم. او در زمینه همکاری‌های مشترک مطرح شده، قول مساعدت و همکاری داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل