کد خبر: 9452
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
  • خبرنگار: محمدحسین نیکوپور
  • چاپ
میثم جوانبخت مروج کتاب

علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور از خدمات میثم جوانبخت رئیس اداره امور کتابخانه های اداره کل کتابخانه های فارس و مروج برتر کتابخوانی در حوزه ناشنوایان تقدیر کرد.

به گزارش پیام خبر، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با اهدای لوح سپاس از خدمات و اقدامات موثر میثم جوانبخت رئیس اداره امور کتابخانه ها و کتابخوانی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس و برگزیده هفتمین دوره مروجان کتابخوانی در حوزه کتابخوانی اقشار خاص قدردانی کرد. در متن پیام دبیرکل نهاد آمده است:
 
«همکار ارجمند جناب آقای میثم جوانبخت
رسالت کتابخانه های عمومی فراهم کردن دسترسی به خدمات کتابخانه ای برای عموم اقشار جامعه از جمله گروه های خاص می باشد، در این زمینه اقدامات موثری به همت جنابعالی برای توسعه خدمات ناشنوایان و کتابخانه های عمومی کشور به عمل آمده است. بدین وسیله از جنابعالی به پاس تلاش های ارزنده در آموزش کتابداران بخش ناشنوایان و همچنین مساعی صادقانه در تولید منابع اطلاعاتی و گسترش خدمات اطلاع رسانی به ناشنوایان و کتابخانه های عمومی تقدیر و تشکر به عمل می آید.
ضمن آرزوی توفیق از درگاه باری تعالی، امیدوارم شاهد استمرار و گسترش بیش از پیش خدمات جنابعالی درمسیر توسعه کتابخانه های عمومی باشیم.
و من الله التوفیق
علیرضا مختارپور، دبیرکل»
 
یادآور می شود: میثم جوانخبت، رئیس اداره امور کتابخانه ها و کتابخوانی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس در سال ۱۳۹۹ به دلیل استمرا فعالیت ها و تلاش های ارزنده در حوزه کتابخوانی ناشنوایان به عنوان مروج کتابخوانی برگزیده و در هفتمین دوره جشنواره مروجان کتابخوانی از خدمات وی در رسیدگی به نیازهای کتابخوانی اقشار خاص تقدیر شد. علاووه بر این، تلاش‌های میثم جوابنخت در این حوزه تاکنون بارها مورد تقدیر و تشکر مسئولان استانی و ملی بوده است.
از جمله فعالیت های او در حوزه کتابخوانی ناشنوایان می تواند به ارائه طرح ها و برنامه های متفاوت در این حوزه همچون ایجاد بخش ناشنوایان، برگزاری کارگاه های آموزشی خدمات کتابخانه های عمومی برای ناشنوایان، تدوین نیازهای کتابخوانی افراد ناشنوا و تولید کتاب های چند رسانه ای مناسب سازی برای ناشنوایان و نگارش مقالات مربوط به ناشنوایان و کتابخانه ها در دوران کرونا اشاره کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل