کارگاه پرورش گیاهان دارویی و تزیینی

همزمان با اجرای طرح شمیم خدمت دوره آموزشی کاشت و تکثیر گیاهان دارویی به همت بقعه متبرکه امامزاده سید محمد علیه السلام احمد آباد صغاد در شیراز آغاز شد.

به گزارش پیام خبر، حجت الاسلام سید میثم حسینی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ شیراز، با اعلام این خبر گفت: طرح شمیم خدمت به منظور آموزش، کسب مهارت و توانمندسازی افراد جامعه در شرایط شیوع کرونا و کمک به اقتصاد خانواده ها و ایجاد درآمد پایدار برای آنها با استفاده از ظرفیت‌های مردمی بقاع متبرکه راه اندازی شده است.
وی افزود: در این طرح ها با همکاری نهادهای آموزشی و مهارتی، هیئت امناء بقاع متبرکه و گروه های جهادی آموزش های لازم جهت راه اندازی و ایجاد کسب و کارهای کوچک خانگی به صورت رایگان در اختیار افراد قرار داده می شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ شیراز با بیان اینکه از جمله کارگاه های طرح شمیم خدمت آموزش کاشت و تکثیر گیاهان دارویی و آپارتمانی بوده است؛ گفت: به همت هیئت امناء بقعه متبرکه امامزاده سید محمد علیه السلام در منطقه احمدآباد صغاد شیراز و با همکاری انجمن علمی دانشگاه شیراز دوره آموزش ساخت تراریوم و حفظ و نگهداری گل های آپارتمانی در قالب کارگاه آموزش های مهارتی ویژه کودکان و بزرگسالان راه اندازی شده است و با ظرفیت آموزشی ۲۰ نفر در هر مقطع مشغول به فعالیت می باشد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ شیراز از اعطای مدرک مورد تایید انجمن علمی دانشگاه شیراز به شرکت کنندگان در این دوره ها خبر داد و افزود: آموزش های بزرگسالان بصورت کاملا مجزا از کارگاه های کودکان است و دانش افزایی کودکان به همراه اجرای نمایش خواهد بود.
حجت الاسلام حسینی تاکید کرد: این کارگاه های آموزشی به صورت حضوری و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در فضای باز بقاع متبرکه برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل