کد خبر: 9484
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۱
آیت الله سید ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی

همزمان با ایام انتخاباتی سال 1400، ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در استان فارس آغاز به کار کرد.

به گزارش پیام خبر، سردار رحیم لیالی در ستاد مردمی آیت الله رئیسی در شیراز در مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: خطبه 131 نهج البلاغه امام علی بلندترین و ارزشمندترین منشور حاکمیت در این خطبه تبیین شده و می فرمایند خدایا تو میدانی برای منفعت خودم دنبال حاکمیت نیستم و چهار وظیفه اصلی حاکمیت را عنوان می کنند که منشور حاکمیت دینی است.

هم رزم شهید سلیمانی گفت: انتخابات 1400 آغاز حرکتی برای بیانیه گام دوم انقلاب است و مردم دنبال یک مدیر اجرایی کارآمد برای کشور هستند که آیت الله رئیسی می تواند نقش مطلوبی در این عرصه داشته باشد.

هم رزم شهید قاسم سلیمانی افزود: ماهیت نظام اسلامی ما مانند ماهیت الهی بود و در سال 57 تمام جریانات سیاسی همه حول محور یک اندیشه جمع شدند و این انقلاب بزرگ الهی شکل گرفت.

وی اضافه کرد: در دومین مرحله نظام اسلامی باید به 16 وظیفه اساسی برای حاکمیت عمل کنیم که کلام و منشور امام علی (ع) و آیه 41 سوره حج در آن نمود دارد.

سردار لیالی تاکید کرد: 51 درصد مردم به آیت الله رئیسی در انتخابات پیش رو نگاه مطلوب دارند و افکار عمومی از ما سبقت گرفته و در کوی و برزن در پویش مردمی حضور، بررسی نشان می دهد مردم به آیت الله رئیسی تمایل دارند.

وی ادامه داد: شورای نگهبان وظیفه قانونی خود را در این دوره انجام داده است و مطالبه جامعه را در تایید صلاحیت ها انجام داده است و تشکیل ستاد ایران ما، اقدام موثری در انتخابات پیش رو بوده است.

سردار لیالی تاکید کرد: انتخابات 1400 آغاز حرکتی برای بیانیه گام دوم انقلاب است و مردم دنبال یک مدیر اجرایی کارآمد برای کشور هستند که آیت الله رئیسی می تواند نقش مطلوبی در این عرصه داشته باشد.

خاطر نشان می شود، دکتر مهدی صبوری زاده به عنوان رئیس و علی اصغر پناهی به عنوان قائم مقام ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی (ایران ما) در استان فارس منصوب شده اند.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۲۲:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۸
    0 0
    دلهارامیبریم کربلا لبیک یاحسین

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل