کد خبر: 9489
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
واکسیناسیون کرونا

از افراد بالای ۷۰ سال استان فارس دعوت شد که برای دریافت نوبت واکسناسیون کووید۱۹، در سامانه نوبت دهی واکسن کرونا نام نویسی کنند.

به گزارش پیام خبر، در ادامه حرکت ملی واکسیناسیون سراسری علیه کرونا، افراد بالای ۷۰ سال در استان فارس می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی salamat.gov.ir اطلاعات خود را در این سامانه ثبت کرده و در نوبت تزریق واکسن قرار گیرند.

بر این اساس، هم استانی های متولد سال ۱۳۳۰ به قبل (گروه سنی ۷۰ سال به بالا) پس از نام نویسی در این سامانه به ترتیب سنی به صورت هوشمند نوبت‌ دهی شده و محل و زمان دقیق واکسیناسیون به هر فرد از طریق پیامک اطلاع رسانی می ‌شود.

در این پیامک اطلاعاتی شامل تاریخ انجام واکسیناسیون، محل تزریق واکسن و زمان انجام واکسیناسیون به فرد اطلاع رسانی می شود.

یادآور می شود: لازم است حضور افراد در مراکز واکسیناسیون تنها بر اساس پیامک نوبت ‌دهی بوده و از افراد دیگر گروه های سنی درخواست می شود برای پیشگیری از هرگونه اختلال و ازدحام جمعیت در محل های تزریق واکسن و حفظ سلامت خود و دیگران، تنها پس از نام نویسی و دریافت پیامک در روزهای آینده، به مراکز واکسیناسیون اعلام شده در پیامک مراجعه کنند.

همچنین از افراد دعوت می شود تنها به مراکز واکسیناسیون یاد شده در پیامک مراجعه کرده و از مراجعه به دیگر مکان ها و یا خارج از زمان یاد شده، خودداری کنند تا بتوانیم با مشارکت عمومی، شاهد اجرای موفق واکسیناسیون و سرعت بخشیدن به روند انجام آن در استان باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل