کد خبر: 9497
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۷
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
انتخابات

رئیس شورای وحدت نیروهای انقلاب استان فارس گفت: وظیفه نیروهای انقلابی ایجاد رقابتی سالم برای انتخابی اصلح است.

حجت الاسلام سید محی الدین طاهری در گفت گو با خبرنگار پیام خبر، با اشاره به اینکه وظیفه نیروهای انقلابی ایجاد رقابتی سالم برای انتخابی اصلح است، گفت: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران مانند نماز و روزه بر همه ما واجب است به همین دلیل باید به انتخابات وشرکت در آن به دید تکلیف نگاه کنیم.

رئیس شورای وحدت نیروهای انقلاب استان فارس ادامه داد: یقینا این انتخابات سرنوشت ساز خواهد بود و ملت شریف ایران باحضور گسترده و با شکوه خود مشت محکمی بر دهان بیگانگان داخلی و خارجی به خصوص صهیونیست غاصب خواهد زد.

وی در ادامه عنوان کرد: وظیفه نیروهای انقلابی دفاع از یک مجموعه نیست و تخریب دیگر کاندید های رقیب نیست، بلکه ایجاد رقابتی سالم بدون تخریب برای خدمت به مردم کشور است، نه برای بدست آوردن پست و مقام و اگر مردم کشور عزیزمان ایران احساس کنند رقابت برای خدمت است حضوری پرشور و پر رنگی را در انتخابات ۱۴۰۰ خواهند داشت.

حجت الاسلام طاهری بیان کرد: ابتدا ویژگی های یک کاندید را باید بررسی کرد چراکه اگر خودمان اطلاعی نداشته باشیم از افراد صاحب نظر و صاحب منسب و دلسوز انقلاب استفاده کنیم و از با این روش می توانیم فرد مورد را شناسایی و انتخاب کنیم و در این خصوص در جمهوری اسلامی زمینه فراهم شده که مردم بتوانند صفات و ویژگی های کاندید ها را بشناسند که در این مورد صدا و سیما و دیگر رسانه ها نقش بسزایی دارند.

وی در ادامه تصریح کرد: در انتخابات دنیا کارتل های نفتی و اقتصادی پیشتوانه اصلی کاندید ها است، اما در کشور ایران این گونه نیست، در این زمینه رسانه های داخلی نقش مهمی را ایفا میکنند، که افراد کاندید بیایند و در مورد برنامه ها و کار های خود توضیحاتی بدهند، پس مردم باید هوشیار باشند و با توجه به سخنان مقام معظم رهبری از افراد صاحب نظر و دلسوز نظام و انقلاب تحقیق و پژوهش کنند تا فرد مورد نظر را بشناسند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل